54 Views
2018 Jan 06technology
img

داشتن دو برنامه مجزا برای پخش موسیقی بر روی ساعت اپل به نظر می رسد بی فایده است، تا زمانی که شما شروع به استفاده از آنها کنید. حتی پس از آن، ممکن است باز هم کمی گیج کننده باشد. به نظر ما، برنامه ها در ساعت هوشمند اپل به اشتراک گذاشته می شوند، زیرا ویژگی ها و زبانه های زیادی وجود دارد که به یک برنامه ساعت هوشمند تبدیل شوند. هنگامی که از صدای خود برای جست و جو برای یک خواننده یا یک اثر موسیقی استفاده می کنید - مانند زمانی که می گوییم "سلام سیری، آهنگ شاهزاده را پخش کن" یا "سلام سیری، موسیقی تمرین ورزشی را پخش کن" ای موسیقی ها از برنامه رادیویی پخش می شود. هنگامی که شما یک آهنگ خاص را درخواست می کنید، مانند"سلام سیری، Going Deaf را پخش کن" ، آن موسیقی را از برنامه موسیقی پخش خواهد کرد. ممکن است حتی متوجه نشوید، مگر اینکه به ساعت خود نگاه کنید، اما یک سرویس مجزا وجود دارد که بین دو برنامه اتفاق می افتد. 

تفاوت iPod و ساعت هوشمند در پخش موسیقی

اگر شما یک iPod داشته باشید، پس قادر خواهید بود بدون تلفن همراه خود به پیاده روی بروید و در پیاده روی هم می توانید از موسیقی لذت ببرید و احساس کنید که این قابلیت به صورت جادویی با اهداف شما هماهنگ شده است. می توانید بدون استفاده از ساعت های هوشمند به موسیقی گوش دهید، و حتی بدون تلفن همراه خود که البته آی پاد های کوچک برای این دلیل خوب محبوب بودند. اما شما نمیتوانید به آی پاد خود نگاه کنید و فریاد بزنید "سلام آی پاد، آهنگ GEORGE MICHAEL را پخش کن"، زیرا شما ناگهان احساس می کنید چیزی در حال پخش شدن است که در iPod شما ذخیره نشده بود.اما شما  با ساعت هوشمند LTE اپل می توانید این کار را انجام دهید.

این به این معنا نیست که درخواست های موسیقی هر بار بلافاصله شروع به پخش شوند. یک تاخیر یا مکث زمانی اتفاق می افتد که ساعت هوشمند پردازش می کند که چه باید بکنید. و شما باید هدفون بلوتوث خود را متصل کنید، در غیر این صورت پیامی را بر صفحه ساعت خود می بینید که نشان می دهد هیچ دستگاه پخش موسیقی متصل نیست.

پخش موسیقی و شارژ باطری

شارژ باتری نیز در جریان پخش موسیقی کاهش می یابد. اما در شرایط مختلف متفاوت است. من یک روز صبح بدون تلفن همراهم یک پیاده روی 50 دقیقه ای انجام دادم. من لیست موسیقی در ساعت هوشمند را اجرا کردم، و در نیمه راه یک درخواست صدا را انجام دادم، و در طول مدت پیاده روی، شارژ باتری از 92 درصد به 76 درصد رسید. اما زمان های دیگر، وقتی که چندین نمایش موسیقی روی ساعت ایجاد کردم و بین آهنگ ها و اثر های موسیقی چندین مورد را اجرا کردم ، شارژباتری در عرض 20 دقیقه به میزان 25 درصد کاهش می یابد. به طور کلی اگر روزی برای پخش موزیک از ساعت هوشمند استفاده کردم، قطعا باید تا قبل از ظهر آن را شارژ کنم.


ساعت هوشمند

اپل

iPod