101 Views
2017 Dec 10technology
img

پس از عرضه ی iPhone X تمامی نظر ها به این گوشی هوشمند جلب شد.ساخت این گوشی هوشمند تحولی نوینی در بازار الکترونیک بود.در حال حاضر همه منتظر هستند که ببینند Apple iPad Pro 2018 با چه ویژگی های منحصر به فردی عرضه می شود. 

طراحی

مهم ترین تغییری که احتمال می رود در این مدل دیده شود؛طراحی بدون لبه صفحه ی نمایش 10٫5 اینچی است.اپل در طراحی چند مدل اخیر گوشی های هوشمند از فناوری Force Touch به جای دکمه ی Home استفاده کرده است و اکنون هم انتظار می رود که در Apple iPad Pro 2018 ؛ از فناوری Force Touch استفاده کند.همچنین اپل قصد دارد که از فناوری Face ID در این مدل استفاده کند.

عملکرد

اپل Pro 10.5 اینچی را با تراشه A10X Fusion راه اندازی کرده است. SoCاین آی پد مبتنی بر ARM 64 بیتی است که به فناوری FinFET 10nm مجهز است.این فناوری توسط شرکتی تایوانی TSMC طراحی شده است.

ویژگی ها

در این باره گمانه زنی های زیادی وجود دارد ولی خب به طور کلی میتوان پیش بینی کرد که اپل در جدید ترین محصول خود یعنی Apple iPad Pro 2018 از USB-C استفاده کند. اخیرا اپل روی شارژ بی سیم خیلی متمرکز شده است پس دور از انتظار نیست که در ساخت این آی پد هم از شارژ بی سیم استفاده کند.

متفرقه

بعید نیست که اپل مجدد از جک mm 3.5 در این مدل جدید هم استفاده کند.طبق ادعای یک سایت غیر معتبر؛اپل در این محصول جدید از سیستم پخش صوت AirPoD استفاده می کند تا کاربران را تا حدودی راضی نگه دارد.هنوز از قیمت این محصول و تاریخ عرضه ی آن به بازار جهانی؛اطلاعی در دست نیست! در حالی که نسخه ی 64 گیگابایتی Apple iPad Pro 2017 حدود 649 دلار قیمت دارد و نسخه ی 256 گیگابایتی و 512 گیگابایتی این محصول به ترتیب 799 دلار و 999 دلار قیمت دارند.

#apple #iPad2018