67 Views
2018 Jan 12technology
img

تصویری که پروژکتورهای 4k سونی باقیمت 30000 دلار به شما ارائه می‌دهند به کیفیت شرکت‌های دیگر نیست اما هنوز هم از قیمت تلویزیون‌های OLED گران‌تر است . اما شما با داشتن این پروژکتور باور نکردی در اتاق نشیمن خودتان به ارزش تجاری آن پی خواهید برد اگر به دکوراسیون داخلی خانه و داشتن یک آپارتمان مدرن اهمیت می‌دهید .
سونی می‌گوید این محصول بیشتر برای رونق کسب‌وکار و رقابت با سایر شرکت‌هایی تولیدشده است که می‌خواهند قطعات چشم‌گیری تولید کنند. قطعاً روش‌های بهتری برای کسب‌وکار وجود دارد اما این گزینه حتماً کار می‌کند اگر هدف آن‌ها مشخص شود .
مهم‌ترین چیز در رابطه با این پروژکتور وزن سبک آن است که واقعاً مانند یک میز قهوه شیک به نظر می‌رسد . بالا و پایین پروژکتور با مرر سفید صاف پوشانده شده است که در بین آن پلتفرم‌های چوبی بکار رفته است . همچنین دو پایه آلومینیومی وجود دارد که به‌عنوان یک جفت اسپیکر عمل می‌کنند بالای آن‌ها محفظه شیشه‌ای خالی وجود دارد که موجب پخش صدا می‌شود .


  • متأسفانه در ساخت تلویزیون‌های سونی در حد استاندارد به کیفیت رنگ‌ها توجه نشده است و ترس آن می‌رود که در این پروژکتور زیبا و گران‌ قیمت این مسئله تکرار شود. بااین‌حال تصاویر این پروژکتور در  یک اتاق کم‌ نور  بسیار  شفاف بود . اما هنوز هم لازم است کیفیت  بهتری  برای تصاویر آن در نظر گرفته شود . این پروژکتور نسخه بروز رسانی شده پروژکتور  برد کوتاه 25000 4K دلاری سونی  در CES سال گذشته است که فاقد اسپیکر بود اما به نظر می‌رسد کیفیت تصویر  هر دو یکسان است. این  بدان معنا است که در  اینجا به‌عنوان نوآوری  فقط تمرکز بر طراحی این محصول بوده است. اگرچه انتظار نمی‌رود که افراد  زیادی  این  پروژکتور  را خریداری کنند اما امیدواریم شرکت‌های سازنده به سمت ساخت پروژکتورهای مقرون‌ به‌ صرفه تر حرکت کنند  زیرا  پروژکتورها زیباتر و  سبک‌تر از  تلویزیون‌های خیلی بزرگ هستند . شرکت سامسونگ نیز اخیراً اقدام به فروش تلویزیون‌هایی با نام  Frame کرده است  که  تزئین  زیبایی برای  اتاق  شما و نمایش دادن عکس‌ها و .. است . ولی  قیمت آن ارزان‌تر از سونی است.


پروژکتور

Sony

تلویزیون های OLED