41 Views
2018 Jan 06technology
img

ال‌جی منتظر نیست تا CES یکی از اولین پروژکتور 4K HDR اتاق نشیمن او را در سال 2018 به نمایش بگذارد .LG ادعا می‌کند که پروژکتورهای جدید UHD تقریباً دارای نیمی از گزینه‌های 4K رقیب در بازار هستند که بسیار سنگین و گران بوده و نصب آن‌ها بر اساس شرکت سازنده  دشوار است.
در مقابل HU80KA دستگاه مقرون‌به‌صرفه‌ای است که می‌تواند یک تصویر  150 اینچی در هر اتاق خانه شما ایجاد کند . این تصویر بسیار جذاب است زیرا ال‌جی می‌گوید این دستگاه با 2500 لومن عرضه می‌شود که شفاف‌ترین پروژه شرکت است که با آنچه اکنون در بازار است برابری می‌کند.
علاوه بر وضوح تصویر 4K , ویدئو HDR با HDR10 را نیز پشتیبانی می‌کند . این پروژکتور می‌تواند روی زمین یا روی دیوار نصب شود یا اینکه از سقف آویزان شود و ال‌جی می‌گوید در هریک از این موقعیت‌ها به‌خوبی کار خواهد کرد.
دو اسپیکر 7 واتی در داخل این پروژکتور هست اما شما شاید بخواهید یک جفت نوار صوتی را به آن اضافه کنید . گزینه‌های خروجی صوت شامل نوری , HDMI و بلوتوث است . این پروژکتور دارای درایو USB است و همچنین به شما اجازه می‌دهد صفحه‌کلید و ماوس خارجی به آن وصل کنید. همچنین webOS را مانند تلویزیون LG اجرا می‌کند و قابلیت اجرای بسیاری از برنامه‌ها را دارد .
ال‌جی هنوز قیمت‌گذاری HU80KAرا به اشتراک نگذاشته است اما به CES اعلام کرده است که  سینمای خانگی را به نمایش خواهد گذاشت . شرکت‌ها همیشه به شما چیزهای جذابی نشان می‌دهند و سپس چند ماه قبل از عرضه شما را ناامید می‌کنند . مثلاً بعضی از پروژکتورهای 4k باقیمت مقرون‌به‌صرفه  که امروزه باقیمت کمتر از 2000 دلار در بازار هستند . این قیمت ارزانی نیست اما من قطعاً منتظر یک پیش‌نمایش از HU80KA هستم .

پروژکتور

پروژکتورهای ال جی

LG

سینمای خانگی