93 Views
2017 Dec 24Newstechnology
img

LG G6 در مراسم MWC 2017 و LGV30 در IFA 2017 رونمایی شد ، اکنون نوبت به گوشی LG G7 رسیده است . بر اساس آخرین شایعات ، این گوشی مجهز به تکنولوژی ، اسکن عنبیه ی چشم می باشد . این قابلیت همان طور که در سامسونگ Galaxy S8 هم دیده می شود ، یک سطح امنیتی جدید را به گوشی ؛ اضافه تر کرده است . زمانی که در سال 2017 گوشی LG V30 رونمایی شد ، دیدیم که شباهت بسیار زیادی با گوشی رونمایی شده در مدتی قبل از خود ، یعنی LG G6 دارد . پس انتظار می رود که گوشی LG G7 نیز ، تاحدودی به LG V30 شباهت داشته باشد .

قیمت و زمان انتشار

 قیمت و زمان رونمایی این گوشی ، تا بحال بطور دقیق معلوم نیست ، اما احتمالا قیمت آن چیزی در حدود 650 دلار ( بسیار نزدیک به 680 دلارِ Galaxy S8 ) خواهد بود . پیش بینی مقدار دقیق قیمت بطور صد در صدی ممکن نیست اما ، بازه ی قیمتی بین 600 تا 800 دلار برای این گوشی ، بهترین حدس می باشد . از آنجا که گوشی های قبل از این مدل که در بالا به آنها اشاره شد ، در مراسم های معروف رونمایی از گوشی ها در سال های اخیر ، رونمایی شدند ، پس انتظار می رود ، LG G7 نیز در ماه های فوریه و مارچ و در مراسم MWC 2018 در شهر بارسلون اسپانیا ، رونمایی بشود .

مشخصات

بیشترین شایعات در مورد این گوشی ( که در مورد آن تردید بسیاری وجود دارد ) وجود تکنولوژی 5G در این گوشی است . البته خود شرکت LG در مورد وجود این قابلیت در پرچم دار بعدی خود خبر داده بود . تکنولوژی 5G یعنی یک گوشی با قابلیت اتصال فوق سریع به دنیای اینترنت . بر اساس گفته های سایت Business Korea این فناوری ، بعنوان برگ برنده ی LG در مراسم آتی خواهد بود . البته تکنولوژی 5G هنوز در مناطق زیادی از جهان ، پوشش داده نمی شود و باید برای استفاده ی کامل از آن ، بیشتر صبر کرد . همچنین اخبار مشابهی در مورد Galaxy S9 وجود دارد که این گوشی نیز قصد دارد تکنولوژی نسل پنجم ارتباطات را در خود بگنجاند. بنظر می رسد دو رقیب کره ای در این زمینه ، با رقابتی تنگاتنگ پیش می روند .


دوربین

در دنیای گوشی های هوشمند امروز ، با خریدن یک گوشی در واقع ما یک دوربین عکاسی نیز خریداری کرده ایم. وجود یک دوربین خوب در گوشی های هوشمندِ امروز ، قطعا یک امتیاز بزرگ محسوب می شود . مدل پیشین ال جی ( LG V30 ) دارای یک دوربین 16 مگاپیکسل با فاصله ی کانونی 1.6 و یک دوربین ثانویه ی 12 مگاپیکسلی با فاصله ی کانونی 1.9 بود ، اطلاعات خاصی در مورد دوربین پرچم دار جدید ال جی ، منتشر نشده اما پس از قدرتنمایی Google Pixel در زمینه ی دوربین های تلفن همراه ، دور از انتظار نیست که ال جی با یک دوربین قوی و در خور رقابت با گوشی های موجود در بازار ، به صحنه بیاید . پردازشگر این گوشی ، احتمالا آخرین نوع از پردازشگر Qualcomm می باشد ، یعنی Snapdragon 845 که نسبت به مدل قبلی ( Snapdragon 835) دارای کارکرد بهتر و سریعتر و قابلیت های پیشرفته تر گرافیکی است . سیستم عامل این گوشی آخرین اندروید یعنی Android 8 Oreo خواهد بود . حافظه ی داخلی این گوشی احتمالا شبیه به LG V30  دارای 64  گیگابایت حجم و قابل ارتقا به اندازه ی 256 گیگابایت ، از طریق حافظه ی جانبی خواهد بود . با وجود پردازشگر جدید در این گوشی ، ممکن است شاهد فیلم برداری گوشی با نرخ 60 فریم بر ثانیه و عملکرد فوق العاده در شرایطِ نور ِ کم ، باشیم.

صفحه نمایش

در ماه می ، ال جی اعلام کرد که حس گر اثر انگشت را در گوشی های خود به صفحه نمایش و در زیر آن منتقل کرده که دیگر خبری از یک دکمه ی جداگانه در جلو یا پشت گوشی نمی باشد . با توجه به این که کمپانی هایی مثل سامسونگ و اپل ، اخیرا تغییراتی را در حس گر اثر انگشتِ پرچم داران خود ایجاد کردند ، احتمالا این تکنولوژی درگوشی جدید ال جی نیز گنجانده بشود .LG

LG G7

ال جی

ال جی G7

New release