105 Views
2018 Mar 17Newstechnology
img

Google Pay هم اکنون می تواند در کانادا، اسپانیا و استرالیا با دستگاه های Wear OS (نام جدید Android Wear) مورد استفاده قرار گیرد. قبلا، سرویس پرداخت گوگل در دستگاه های Wear OS فقط در ایالات متحده و بریتانیا قابل دسترس بود.

البته این که بگوییم این سرویس فقط در ایالات متحده و انگلیس مورد استفاده قرار می گرفته است تا حدودی اشتباه است، زیرا مردم در کشورهای دیگر نیز از این خدمات استفاده می کنند. با این حال، کسانی که آپدیت Oreo را در Huawei Watch 2 نصب کرده اند، به زودی متوجه می شوند که در خارج از ایالات متحده و بریتانیا، سرویس Google Pay در دستگاه آنها غیرفعال است.در حال حاضر گوگل اعلام کرده است که پشتیبانی از این سرویس را در کانادا، اسپانیا و استرالیا نیز فعال کرده است. کاربران در این کشورها می توانند از ساعت هوشمند Wear OS خود برای پرداخت های منظم و خرید بلیط های حمل و نقل در خطوط انتخاب شده با استفاده از سیستم خرید بلیط Opal در استرالیا استفاده کنند.

البته هنوز نمی توان برآورد کرد که چه زمانی سیستم پرداخت گوگل در دستگاه های Wear OS در سایر کشورها قابل دسترس خواهد شد.

گوگل میگوید «به زودی پشتیبانی از این سرویس در کشورهای بیشتر ممکن خواهد شد».

در عین حال، از تاریخ 14 ماه مه، این شرکت به کاربرانی که دوستان خود را در استرالیا و کانادا به استفاده از این سرویس دعوت نمایند 10 دلار اعتبار خرید می دهد (همچنین دوستانشان که به سرویس دعوت شده اند نیز 10 دلار اعتبار خرید دریافت می کنند.).


Google Pay

گوگل

پرداخت گوگل