61 Views
2018 Mar 05News
img

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، اظهار داشت که 13 تبعه روس که توسط ایالات متحده به دست داشتن در اقدامات التهابی در انتخابات آمریکا متهم شده بودند، به هیچ وجه تحویل داده نخواهند شد. او همچنین منکر فعالیت این گروه برای روسیه و یا خود او شد. پوتین در مصاحبه ای با NBC News گفت: "روسیه هرگز شهروندان خود را به کس دیگری تحویل نمی دهد."

دیدگاه های پوتین مربوط به چالش هایی است که آمریکا در رسیدگی به اتهام 13 تبعه روسی و سه گروه روسی متهم به استفاده از شبکه های اجتماعی برای کاشت دانه های اختلاف در میان آمریکایی ها در طول انتخابات با آن مواجه شده است. طبق یک محکومیت 37 صفحه ای مشخص شده است که روس ها از هویت های دزدیده شده آمریکایی ها در فیس بوک و اینستاگرام استفاده می کنند، آن ها به کمک این هویت های به سرقت رفته گروه های فیس بوک را تهیه می کنند، تبلیغات متفرقه انجام می دهند و با ارسال تصاویر التهابی انتخابات آمریکا را تحت تاثیر قرار می دهند.

پوتین گفت: "من می دانم که آنها نماینده دولت روسیه و مقامات روسیه نیستند." "در مورد آنچه که آنها به طور خاص انجام دادند، من هیچ نظری ندارم." او  ایالات متحده را برای ارائه برخی از مواد، مشخصات و داده ها به چالش کشید و گفت که روسیه پس از ارائه آن ها آماده خواهد بود که آن ها بررسی کند کند و در مورد آن ها صحبت کند.  ایالات متحده هیچ معاهده استردادی با روسیه ندارد و نظرات پوتین در مورد استرداد مطابق با قانون روسیه است که منجر به انتقال شهروندان روسیه به کشورهای خارجی نمی شود.

ترول های انتخاباتی

پوتین

فیس بوک