32 Views
2018 Mar 03News
img

پیشنهاد های ویژه ی Total-Coincidence Phone برای خریداری آیفون ارائه شده در آن شما می توانید، با 184.99 دلار یک آیفون 6 با حافظه 64 گیگابایت بخرید. ( با کد تخفیف RICK 5 ) یا با همین کد می توانید یک iPhone 6s با حافظه 64 گیگابایت بخرید. پیشنهاد های 209 تا 279 دلاری نیز برای مدلهای 128 گیگابایتی نیز وجود دارد و البته هر گوشی که بخرید یک گیفت کارت 10 دلاری نیز دریافت می کنید. اما نکاتی در مورد این آیفون ها :

این گوشی ها از درجه ی B هستند، یعنی اصلاحاتی در آنها انجام شده است. ممکن است روی آنها خراش های کوچک یا زدگی هایی روی لوازم جانبی هایشان مشاهده کنید. گارانتی این گوشی ها 30 روزه است. این گوشی ها بر روی همه ی اپراتورها کار نمی کنند، بسته به انتخاب گوشی، در انتخاب اپراتور نیز محدودیت دارید.

باتری این گوشی ها نیز، ممکن است خوب کار نکند و بهتر است همان ابتدا آنها را با 29 دلار عوض کنید!

Daily Steals نیز با ارائه ی تخفیف های جالبی در حال فروش آیفون ایکس می باشد، کافی است تنها به سایت این فروشگاه بروید و تا 9 مارس با تکمیل اطلاعات خود، جزئیات این تخفیف را مشاهده کنید.


اما محصول جالبی نیز با کد تخفیف BID6N34O در دسترس است. یک چراغ LED که هم میز شما را روشن می کند و هم آیفون ایکس شما را بصورت بی سیم شارژ می کند. این لامپ دارای پنج حالت رنگی و هفت سطح روشنایی است. این لامپ می تواند تلفن های با ولتاژ شارژ که از آن پشتیبانی می کنند (تا 10 وات) و تلفن های معمولی را شارژ کند. همچنین یک پورت USB نیز برای اتصال به سایر موارد وجود دارد.

آیفون

iPhone

Deal