68 Views
2018 Jan 08technology
img

 Instax Share SP-3 SQ فوجی فیلم دستگاهی برای چاپ فوری عکس در مدرسه بود که اکنون جای خودش را در عکاسی با تلفن‌های مدرن بازکرده است .
این چاپگر فشرده تلفن همراه که به‌صورت بی‌سیم به تلفن شما وصل می‌شود برای برنامه‌های iOS یا اندروید قابل‌استفاده است و طی 13 ثانیه از هر عکس دیجیتال داخل تلفن شما یک چاپ فوری ارائه می‌دهد .
برای چاپ عکس شما باید تلفن خودتان را به شبکه وای فایی که توسط چاپگر ایجادشده است متصل می‌کنید ( شما می‌توانید دوربین‌های سری X فوجی فیلم را نیز به آن وصل کنید ) . با استفاده از دستگاه چاپگر شما می‌توانید از یک تصویر جدید استفاده کنید , یک عکس از گالری خودتان انتخاب کنید یا از تصویری ذخیره‌سازی شده به‌صورت ابری یا شبکه‌های اجتماعی ازجمله فیس بوک و اینستاگرام استفاده کنید . شما حتی می‌توانید با استفاده از هشتگ ها به‌طور مستقیم در Share app به جستجو بپردازید بنابراین می‌توانید از رویدادهای خاص عکس‌هایی پیدا کنید.
این برنامه‌ها دارای فیلترهای سیاه‌وسفید و همچنین  قرمز – قهوه‌ای هستند و شما می‌توانید با تنظیم روشنایی , کنتراست و شفافیت عکس موردنظر خودتان را تهیه کنید . الگوهایی هم برای اضافه کردن متن یا ایموجی یا تم‌های تعطیلات زیر عکس وجود دارد . شما همچنین می‌توانید مینی کلاژها را با حداکثر 9 عکس ایجاد کنید یا یک عکس را در دو نسخه چاپ کنید.
LED هایی در بالای این چاپگر وجود دارد که می‌تواند تعداد دفعات چاپ باقی‌مانده را نمایش دهد . همچنین دکمه چاپ مجدد دستی نیز برای یک عکس وجود دارد . باتری قابل شارژ و قابل‌حذف آن تا 160 پرینت را پشتیبانی می‌کند.
درنهایت همان‌طور که اسم دستگاه نشان می‌دهد SP-3 اولین چاپگر تلفن همراه نیست که توسط فوجی فیلم ساخته‌شده است . SP-2 که برای چاپ عکس‌های کوچک‌تر و ساده‌تر 2 در 3 اینچ استفاده می‌شود دچار افت قیمتی تا حدود 180 دلار شده است .


چاپگر

فوجی فیلم