30661 Views
2017 Dec 29car
img

از هوندای محبوب تا رولزرویس فوق العاده
براق، محدب، مربع، گرد، خمیده، تهاجمی، مداوم و روشن... برترین ها همیشه بهترینند. آنها جاده را تسخیر کرده اند. ممکن است بهترین طراحی را نداشته باشند اما طبق گفته ی عکاس The Verge؛ "وقتی داشتم از آنها عکس می گرفتم متوجه شدم آنها شخصیت دارند." شکل، نوع لامپ و مقدار نور ساطع شده از زمان تولد اتومبیل پیشرفت زیادی داشته است؛ در حقیقت اولین اتومبیل ها حتی چراغ هم نداشتند. این چراغ ها در دهه 1920 رواج یافتند.
خودروهای کنونی از سیستم های روشنایی متفاوتی بهره می برند. بیشتر خودروهای به صرفه، از لامپ های هالوژنی قدیمی به خاطر قیمت پایین تر و طبیعت قابل اعتمادشان استفاده می کنند. لامپ های HID گران هستند و لامپ های LED حتی گرانتر. به همین دلیل است که ما آنها را بیشتر روی خودروهای لوکسی مانند مرسدس بنز E400 می بینیم. توان لامپ هرچه که باشد، من جذب چراغ های جلو شدم چون آنها از هر خودرویی به خودروی دیگر تغییر می کنند. هرچه به انها نزدیکتر شوید، انتزاعی تر به نظر می آیند با لایه هایی از مواد بازتاب دهنده، فلزبراق، و گاهی یک هشت ضلعی براق اطراف لامپ و یا گاهی فلز سفید و نقره ای براق که دورش را می‌گیرد. تنوع بصری زیادی وجود دارد و آنها همیشه جذاب هستند.
در The Verge ما از هر نوع خودوریی عکاسی کرده ایم، از هوندای محبوب تا مدل های منحصر به فرد رولزرویس. اینجا عکس هایی از تعدادی از چراغ های جلوی خودروهای 2017 قرار داده ایم.


چشم اندازی به برترین چراغ ماشین های 2017

برترین چراغ ماشین های 2017

چراغ ماشین های 2017

برترین های 2017