39 Views
img

زمان آن فرا رسیده است که بهترین لحظات شبکه های اجتماعی سال 2017 شما در یک پکیج کوچک ناز قرار گرفته و برای اشتراک با دوستانتان آماده شود.  

البته این برای کسانی است که در سال 2017 لحظات خوبی را تجربه کرده اند. اما برای کسانی که در این سال به آنها خوش نگذشته است، ممکن است این پکیج به عنوان یادآوری همه چیزهایی باشد که میخواهید فراموش کنید.

در هر صورت، اگر برای ثبت حافظه تان به کمک اتحتیاج دارید، در اینجا چگونگی چک کردن کپسول لحظات فضای مجازی شخصیتان را یاد خواهید گرفت.


فیس بوک

بخش ویدئویی فیس بوک موسوم به "مروری بر سال گذشته شما" دوباره فعال شده است، که در این بخش به صورت الگوریتمی لحظات منتخب سال گذشته شما گلچین می شود.

در حالی که این یک دفترچه خاطرات شسته و رفته است - اگر حداقل سال خوبی داشته اید - برای دیگران، ثابت شده است که این فیلم ها مشکل ساز هستند. در سال های گذشته، کاربرانی گزارش دادند که در هنگام ارسال عکسهای خاطره انگیزشان عکس های ناخوشایندی را در پکیج مشاهده کرده اند. مثلا شخصی عکس دخترش را که در سال گذشته از دست داده است و شخصی دیگر عکسی که خانه اش را در حال سوختن در شعله های آتش به تصویر می کشید در پست هایش مشاهده کرده است.

نکته قوت این بخش این است که در اینجا کاربران کنترل کاملی بر روند کار دارند، که به آنها این امکان را می دهد که ویدیوی خود را قبل از اشتراک گذاری با حذف یا تغییر عکس ها ویرایش کنند.

اینستاگرام

شما ممکن است قبلا دوستانتان را در حال نمایش کلاژ ها دیده باشید که شامل 9 تا از بهترین عکس هایشان در اینستاگرام است. یک سایت به نام"Best Nine 2017" به راحتی می تواند 9 پست مورد علاقه شما را برایتان پیدا کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نام کاربری خود را در این سایت تایپ کنید و یک کلاژ را که می توانید به راحتی با فالوورهای خودتان به اشتراک بگذارید را تحویل بگیرید.

نکته: اگر حساب کاربری شما در حالت خصوصی قرار داشته باشد، که نیاز به درخواست افراد برای فالو کردن شما داشته باشد، شما باید برای مدت کوتاهی آن را به حالت عمومی تغییر حالت دهید تا نتیجه ای که می خواهید را دریافت کنید.


Snapchat

آیا فکر می کنیدهمه پست هایی که در Snapchat فرستاده اید از بین رفته اند؟ زهی خیال باطل!

Snapchat نیز همانند فیس بوک از ویژگی "مروری بر سال گذشته" برخوردار شده است که شما از طریق آن می توانید اسنپ هایی که در طی سال گذشته در آن ارسال کرده اید را کنار همدیگر قرار دهید.

این ویژگی از خاطرات شما (اسنپ هایی که شما ذخیره کرده بودید اما احتمالا هیچ وقت فکر نمی کردید که دوباره سراغشان بروید) برای ایجاد یک پکیج مرور بر سال برایتان استفاده می کند. یادتان باشد که چه سلفی های خجالت آوری در سال گذشته گرفته اید!

شما می توانید با رفتن به بخش "خاطرات شما" بخش "مروری بر سال گذشته" را مشاهده کنید (آیکون آن شامل دو مستطیل در مرکز و پایین صفحه نمایش شما است.). در آنجا، باید یک یادداشت با عنوان "نگاهی به عقب در سال 2017" را در بالای صفحه مشاهده کنید.

آیا از این پکیج خوشتان نیامده است و یا می خواهید برخی از تصاویر را از آن حذف کنید؟ شما می توانید قبل از به اشتراک گذاشتن پکیج با دوستان خود، تصاویر مورد نظرتان را تغییر دهید.


فیس بوک

اسنپ چت

اسنپ

2017

سالی که گذشت