217 Views
2018 Feb 09technology
img

سرویس های زیادی وجود دارد که برای کمک به شما در مدیریت تاریخچه توییتر، طراحی شده است و شما به وسیله این سرویس ها می توانید هیستوری توییتر خود را پاک کنید. برخی از آنها رایگان هستند و برای برخی از آنها باید هزینه اشتراک را می پردازند. شاید محبوب ترین این سرویس TweetDelete است، که یک ابزار وب رایگان است که به شما اجازه می دهد هم تاریخچه توییتر خود را حذف کرده هم و یک تایمر برای حذف توییت های آینده تنظیم کنید.  یکی دیگر از سرویس های رایگان TwitWipe است، که به طور موثر مشابه سرویس TweetDelete عمل می کند، اما دارای تبلیغات مزاحم و آزاردهنده برای استفاده است. (علاوه بر این، TweetDelete همچنین دارای یک خط مشی حفظ حریم خصوصی بسیار ساده است.)

اگر شما به دنبال چیزی قوی تر هستید، می توانید از سرویس های غیر رایگان مانند TweetDeleter یا TweetEraser استفاده کنید. استفاده از سرویس TweetDeleter هزینه 5.99 دلار را به همراه دارد و به شما امکان می دهد تا روزانه 3000 توییت را حذف کنید و به شما اجازه می دهد که حذف خودکار توییت های یک رده سنی خاص را داشته باشید. این سرویس همچنین دارای یک گزینه نامحدود برای 8.99 دلار در ماه است که به شما اجازه می دهد تمام تاریخچه خود را پاک کنید و همچنین می توانید آرشیو خود را آپلود کنید.

سرویس TweetEraser شبیه TweetDelete است، با هزینه 6.99 دلار با دسترسی 30 روز با قابلیت های آپلود آرشیو، پشتیبانی از چندین حساب کاربری و استفاده بدون تبلیغ آزار دهنده از آن. TweetEraser کمی مقرون به صرفه تر است،. شما باید همچنان به پرداخت هزینه برای سرویس هایی مانند TweetDeleter، ادامه دهید اگر می خواهید به طور مداوم تاریخچه های خود را با فواصل منظم پاک کنید.

قبل از اینکه به کمک یک سرویس بخواهید برای پاک کردن تاریخچه توییتر خود اقدام کنید، ممکن است تصمیم بگیرید که توییت های خود را ابتدا بایگانی کنید. برای این کار به کمک سرویس هایی غیر رایگان مانند TweetDeleter یا TweetEraser نیاز دارید، این سرویس ها می توانند این تاریخچه ها را به صورت ایمن آرشیو کنند. اگر امنیت آن ها برای شما خیلی اهمیت ندارد می توانید آن ها را فقط در یک پوشه ذخیره کنید. برای دسترسی به بایگانی خود، بر روی تنظیمات توییتر کلیک کنید، روی برگه «Your Twitter Data» در ستون سمت چپ کلیک کنید و به پایین «Twitter Archive» بروید. از آنجا میتوانید درخواست کنید که تاریخچه توییتر شما به آدرس ایمیلتان ارسال شودتوییتر

تاریخچه توییتر

هیستوری توییتر