99 Views
2018 May 10News
img

اندروید نسخه ی آزمایشی خود را برای چند گوشی منتشر کرد.

گوگل به روز رسانی نسخه ی جدید سیستم عامل خود را که در آن تغییرات قابل توجهی بوجود آمده بصورت آزماشی و برای چند مدل گوشی منتشر کرده است. اندروید p تا آخر تابستان امسال، بصورت رسمی منتشر نمی شود اما لازم نیست برای امتحان کردن ویژگی های جدید این سیستم عامل تا آن موقع صبر کنید. می توانید بر روی یکی از گوشی های زیر نسخه ی آزمایشی این سیستم عامل را ببینید. لیست گوشی هایی که اندروید p آزمایشی برای آنها منتشر شده ، به شرح زیر است:

پیکسل 2 / پیکسل 2 XL
پیکسل / پیکسل XL
Essential

Sony Xperia XZ2
OnePlus 6 (به زودی)
Xiaomi Mi Mix 2S
نوکیا 7 پلاس

Vivo X21UD
Oppo R15 Pro
Vivo X21


اگر گوشی شما از سری گوشی های پیکسل است، به راحتی و با رفتن به سایت  Android Beta Program می توانید برای دریافت آپدیت نرم افزاری آن ثبت نام کنید. البته توجه داشته باشید که با ایمیلی که در گوشی خود ثبت کرده اید، در این سایت ثبت نام کنید. پس از ثبت نام، این سایت به شما می گوید که برای مدل گوشی شما آیا آپدیتی منتشر می شود یا خیر.

اگر گوشی شما چیزی غیر از گوشی های گوگل است؛ باید برای نصب این سیستم عامل آن گوشی را باید نسخه ی بتای سیستم عامل؛ فلش کنید. فلش کردن ممکن است تمام اطلاعات شما را پاک کند. همچنین اکثر شرکت ها در صورت استفاده ی شما از سیستم عامل بتا، پشتیبانی خود را از شما خلع می کنند.

برای دانستن این که گوشی های لیست بالا چگونه این سیستم عامل آزمایشی را دریافت می کنند، روی آنها کلیک کنید.

گوگل

اندروید

android p

Google

Pixel