96 Views
2018 May 08technology
img

Timeline یک ابزار منبع باز است که هر کسی را قادر می سازد تا زمان بندی های بصری غنی و تعاملی ایجاد کند. مبتدیان می توانند یک جدول زمانی را با استفاده از چیزی بیش از یک صفحه گسترده Google ایجاد کنند.  کارشناسان می توانند از مهارت های JSON خود برای ایجاد تاسیسات سفارشی استفاده کنند، در حالی که عملکرد اصلی TimelineJS را حفظ می کنند.


قابلیت Timeline ویندوز ۱۰۰ را در اندروید به واسطه‌ی لانچر مایکروسافت (Microsoft Launcherr) خواهید دید و در آی ‌او اس به واسطه‌ی اپلیکیشن Edge.


در همین باب، مایکروسافت می‌گوید:

برنامه‌ی آپدیت‌شده‌ی Microsoft Launcher در اندروید از مشتریان سازمانی پشتیبانی خواهد کرد تا دسترسی آسانی به اپلیکیشن‌های کسب و کار از طریق Microsoft Intunes داشته باشند. افزون بر این، Microsoft Launcher از Timeline برای راه‌اندازی اپلیکیشن بین دستگاهی نیز پشتیبانی می‌کند.


این امر برای آی‌ او اس نیز صادق است. یعنی وب‌گردی شما با مرورگر Edge در آیفون می‌تواند در ویندوز ۱۰ ادامه یابد. فردا نشان خواهیم داد که در  پایان سال چگونه می‌توانید به یک Timeline مشترک در آیفون و هم‌چنین Microsoft Edge دسترسی داشته باشید.


آوردن Timeline به اسمارت‌فون‌ها عملی جالب خواهد بود و به عنوان مثال این امکان را فراهم می‌سازد که کارتان با Word در دسکتاپ را در اندروید ادامه دهید و جالب‌تر خواهد بود انتظار برای اجرای چنین موردی در آی او اس، چرا که انطباق با گوشی‌های اپل به مراتب دشوارتر از گوشی‌های گوگل است.


افزون بر این، مایکروسافت امروز یک ویژگی جدید، با نام “Your Phone”، را نیز معرفی کرده که مهم‌ترین اطلاعات مربوط به گوشی هوشمندتان را در دسکتاپ به نمایش می‌گذارد. خوبی این ویژگی این است که پس از استفاده از آن دیگر به هنگام کار بر روی یک مقاله نیازی به سوییچ بین گوشی و دسکتاپ نخواهید داشت.

گوگل

اندروید

آی او اس

مایکروسافت

ویندوز فون

ویندوز ۱۰

Your Phone

Timeline

Microsoft

IOS

Google

Android