198 Views
2018 Apr 28car
img

در نهایت و پس از انتشار تیزرهای فراوان به نظر می رسد که فورد نهایتا F-150 فوق العاده خود را عرضه نموده است.
یک موتور دیزل 3.0 لیتری 6 سیلندر توربوشارژر با توان 250 اسب بخار و گشتاور 440 پوند پا برای این خودرو ارائه خواهد شد. حداکثر قدرت موتور در دور موتور  5,000 دور در دقیقه ارائه می شود، در حالی که حداکثر گشتاور در 1750 دور در دقیقه به دست خواهد آمد. از جانب صندلی راننده، این خودرو یک هیولای دارای گشتاور عظیم است، و کاملا با انتقال اتوماتیک 10 سرعته هماهنگ می باشد. در حالی که انتقال سوخت بنزینی F-150 می تواند کمی بر روی ورودی دریچه گاز، گشتاور و گیربکس جدید تاثیر بگذارد. 

در حقیقت عدم وجود صدا، لرزش و یا ارتعاش  در این خودرو احساس می شود. هر چند در حالی که مهندسان فورد کابین این کامیون وانت را با  موتور دیزل انطباق داده اند، اما اندکی از صدای موتور در داخل کابین به گوش می رسد. با این حال، مهندسان فورد تا حد زیادی بر بهینه سازی کالیبراسیون ویژه موتور به منظور کاهش صدای کار کرد آن تلاش نموده اند. در حقیقت، هنگام مسافرت در امتداد بزرگراه یا یک جاده معمولی، به سختی می توانید متوجه شوید که در حال رانندگی با یک وسیله نقلیه دیزلی هستید.  این خودرو سوخت به مراتب کمتری را نسبت به عموزادههای دیگر خود مصرف می کند، بر طبق گفته فورد، موتور اصلی 3.3 لیتری 6 سیلندر این خودرو، 20/25/22 مایل را به ازای هر گالن سوخت مصرف می کند. اما مقدار مصرف سوخت برای یک موتور 5.0 لیتری 8 سیلندر، 17/23/19 مایل به ازای هر گالن است.
از لحاظ تاریخی، همواره موتورهای دیزلی به مراتب سنگین تر از برادران بنزینی خود بودند، اما با وجود این موتور3.0 لیتری دیزل، فورد توانسته حجم کلی موتور را به سطحی برساند که تنها 60 پوند سنگین تر از موتور 3.5 لیتری EcoBoost 6 سیلندر. باشد .


در حال حاضر سری وانت نسل F   بهترین کامیون وانت های موجود در بازارهستند. در درون کابین خودرو، فضایی دلباز مشاهده می شود که برای تعطیلات خانوادگی مناسب است. حتی در کابین عقب خودرو نیز برای سرنشینان بلند قامت، فضای سر و پای کافی وجود دارد.  بخش های مختلف داخلی از مواد نرم  چرمی تشکیل شده اند و برخی بخش های آلومینیومی و حتی فیبر کربنی نیز به چشم می خورند. صندلی های شگفت انگیزی در قسمت جلو و عقب کابین به چشم می خورند. چرم نرم به کار گرفته شده در صندلی، مسافرت های طولانی و کوتاه را دلپذیر می سازد.
 فورد F-150 در دهه های مختلف، معیاری برای تمام کامیون ها بوده است. اخیرا، فورد با افزایش رقابت مواجه شده و رقیبانی مانند شورولت و رام گوی رقابت را از این کمپانی ربوده اند. به گفته این شرکت،   2018 F-150 دیزلی نه تنها این بازی را به نفع فورد تمام خواهد کرد، بلکه به استاندارد طلای برای تمام کامیون وانت ها تبدیل خواهد شد .

فورد

شورلت