442 Views
2018 Feb 05car
img

نیسان دو کانسپت متفاوت را برای نمایشگاه خودروی شیکاگو آماده نموده است. اولین کانسپت، Armada Snow Patrol مخصوص برف میباشد و دومین - 370Zki نام دارد. کمپانی نیسان، در تلاش برای تکمیل کانسپتهای زمستانی خود، یک عنصر جدید را که همانند کفش های اسکی هستند به مدل 370Zki خود افزوده است. در قسمت جلو، 370Zki  از مجموعه ای از چرخهای اسکی American Track Truck ، بهره می برد و در  پشت ، این اسکی ها، با مجموعه ای از زنجیرهای Dominator همان شرکت تکمیل شده است.

حذف چرخها و کارگزاری اسکیتها کار ساده ای نیست. برای این کار، نیسان مجبور شد پیشرانه کامل را از کراس اوور  370Z حذف کند و در عین حال، از یک  کیت لیفت سفارشی 3 اینچی  برای تعلیق عقب استفاده نمود. ترمزها مشابه قبل هستند اما برای پیمودن اینگونه مسیرهای برفی، کارهای بیشتری باید بر روی سیستم چرخ عقب انجام شود.

کارهای انجام شده در قسمت جلو تقریبا خوب هستند. تعلیق به خوبی با این سواری بلندتر تطبیق یافته  و سازنده خودرو مجبور شده از آداپتورهایی برای مطمئن شدن از این امر که اسکیتهای جلویی می توانند به خوبی چرخش داشته باشند استفاده کند چرا که اگر تنها در یک خط مستقیم حرکت کنید، سواری با این کانسپت، چندان سرگرم کننده نخواهد بود. در قسمت جلو نیز بخشهای سفارشی برای موتور و گیربکس، به علاوه یک صفحه اسکیت برای کمک به کاهش آسیب ترتیب داده شده است..

بقیه قسمتهای کانسپت تقریبا آشکار هستند. یک پوشش بدنه وینیلی  به همراه  رنگ زردی که چراغهای جلو را پوشانده است به چشم می خورد. این خودرو از یک موتور 3.7 لیتری 6 سیلندر مخصوص  V6 370Zki با توان 332 اسب بخار  بهره می برد. فقط حتما کلاه زمستانیتان را بر سر بگذارید زیرا  اگر می خواهید با این خودروی بدون سقف اسکی کنید، ممکن است سرما بخورید.

370Zki

نیسان