163 Views
2018 Mar 02car
img

در یک سال خیلی چیزها می تواند تغییر کند، مخصوصا وقتی که  به دنیای  اتومبیل هایی مربوط باشد  که هنوز از لحاظ فنی تکمیل نشده اند. همانطور که معلوم است، برچسب قیمت برای اولین خودروی فارادی فیوچر ، FF 91، ممکن است گرانتر از آنچه که قبلا پیش بینی شده است، باشد. بر طبق گزارشات خبر گزاری چینی  Gasgoo،  انتظار می رود که FF 91 با قیمتی برابر با 2 میلیون یوان، که چیزی در حدود 315000 دلار است ، به فروش برسد. شرکت فارادی فیوچر  هنوز به سوالات مطرح شده در مورد جزئیات پاسخ نداده است، اما در مورد قیمت گذاری با دیگر رسانه ها صحبت نموده است.


این بدان معنی است که اختلاف قیمت کمی بین چین و ایالات متحده که، احتمالا دو بازار بزرگ برای کانسپت فیوچر فارادی خواهند بود وجود دارد. بر طبق گزارشات، FF 91 در ایالات متحده، از قیمتی معادل 250،000 دلار آغاز خواهد شد  که معادل قیمت  رولزرویس است و میتواند جایگاه خوبی برای این کمپانی تازه وارد باشد .
در مصاحبه های کوتاه پس از اولین نمایش FF 91 در CES 2017، مدیر عامل شرکت فیوچر فارادی، جیا یوتین، به رسانه های چینی گفت که قیمت این اتومبیل زیر 2،000،000 یوان خواهد بود. البته از ظواهر امر پیداست که چنین وعده ای عملی نخواهد شد اما این شرکت هنوز هیچ چیز را تایید نکرده است .
به رغم وجود مسائلی نظیر راه اندازی نمایندگی در نوادا، فیوچر فارادای تأکید می کند که نمونه هایی از FF 91 در پایان سال 2018 به مشتریان عرضه خواهند شد. این خودروی عضلانی با توانی معادل 1050 اسب بخار دارای بردی برابر با 378 مایل و سیستم کمک راننده نیمه خودران خواهد بود.
FF 91

فیوچر فارادی