128 Views
2018 Jan 18technology
img

یوتیوب پارتنر برنامه ای است که طی آن سازندگان ویدویو با بازدید بالا می توانند با انجام تبلیغات در ویدیو های خود پول درآورند .

یوتیوب در حال افزایش و بهبود قوانین یونیوب پارتنر است . طی این قانون تازه ، سازندگان یا کانال هایی که مشترکان آن ها کمتر از 1000 نفر باشد باید در طول مدت زمان معینی تعداد مشترکان خود را به تعداد معینی برسانند و این بدین معنی است که اگر سازندگان یا صاحبان کانال ها نتوانند به حدنصاب برسند پولی از طرف تبلیغات به آنان داده نخواهد شد .

پیش از این برای پیوستن به یوتیوب پارتنر ، کانال ها یا سازندگان تنها نیاز به 10 هزار بازدید داشتند و این قانون جدید کانال های کوچک و سازندگان نوپا را دچار مشکل خواهد کرد ؛ اما خود یوتیوب می گوید این یک چالش خوب برای شرکت است تا ببیند چه کسانی واقعا از دستورالعمل ها پیروی می کنند و به قول خودشان " بازیگران بد " را رد می کنند .

این شرکت در یک پست وبلاگی نوشت :

" ما پس از تجزیه و تحلیل کامل و مشورت با سازندگان به این نتیجه رسیدیم که باید با ایجاد تغیراتی در قوانین ، بازیگران بد را از میدان به در کنیم و شرایط را برای سازندگان خوب که برای بهبود جامعه تلاش می کنند بهتر کنیم تا با کسب درآمد بیشتر بتوانند خدمات خود را افزایش دهند .

سیاست ها و قوانین سخت یوتیوب درست بعد از زمانی اجرایی شدند که لوگان پائول ، ستاره مشهور یوتیوبی فیلمی از یک جسد در جنگل Aokigahaha ژاپن منتشر کرد .

این یک مشکل جدید برای یوتیوب نیست و برای سال هاست که تبلیغ کنندگان و پارتنر ها از قرار گرفتن در شرایط نامناسب در ویدیو ها گله مندند . این شرکت در اواخر امسال نیز خود را درگیر بررسی ویدیو های نامناسب برای کودکان کرد و به نظر می رسد که هدف از تغیر سیاست های اخیر این است که این رسانه نمی خواهد تاثیر منفی بر روی جوامع داشته باشد .


یوتیوب

youtube

گوگل