34 Views
2018 Jan 20Newstechnology
img

کمیسیون معاملات آتی کالا می گوید که چند شرکت مرتبط با داد و ستد ارزهای دیجیتال از مشتریان خود کلاهبرداری کرده اند.


سازمان دولتی ایالات متحده که وظیفه نظارت بر بازارهای آتی را دارد، به عنوان کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) نامیده می شود. این سازمان از تشکیل پرونده های شکایت علیه دو شرکت مختلف که معاملات بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را انجام می داده اند خبر داده است.

یکی از این شرکت ها، با عنوان شرکت Coin Drop Markets، شناخته می شود که خرید و فروش ارزهای دیجیتال را انجام می دهد. بر اساس گزارش کمیسیون معاملات آتی کالا این شرکت مشتریان خود را وادار به پرداخت هزینه برای معاملاتی می کرده است که هرگز ارائه نداده است.

براساس این گزارش خبری، شرکت دیگر Entrepreneurs Headquarters Limited نام دارد. از این شرکت به دلیل درخواست تعداد زیادی بیت کوین به ارزش حداقل 1.1 میلیون دلار از بیش از 600 نفر از افراد عادی شکایت شده است.به گزارش خبرگزاری رویترز، پرونده سوم هنوز محرمانه است و جزئیات آن از طرف کمیسیون منتشر نشده است.

جیمز مک دونالد، مدیر اجرایی کمیسون معاملات آتی کالا، در بیانیه ای گفت: افزایش علاقه عمومی به بیت کوین و دیگر ارزهای مجازی فرصتی جدید برای افراد سودجو و فرصت طلب فراهم کرده است.

شرکت Entrepreneurs Headquarters Limited هنوز به درخواستهای مبنی بر ارائه توضیحات در رابطه با اتهامات اعلام شده که در سایت این شرکت ارسال شده اند پاسخی نداده است. وب سایت شرکت Coin Drop Markets نیز از دسترس خارج شده است.


بیت کوین

ارز مجازی

ارز دیجیتال

کلاهبرداری