22 Views
2018 Apr 09News
img

جسیکا راسونشرس در  کمیسیون FCC، گفته که دولت آمریکا باید برای جلوگیری از بوجود آمدن اتفاقات امنیتی، نظارت خود را هر چه بیشتر اعمال کند. Rosenworce در جلسه دادرسی کمیته فرعی مجلس سنای ایالات متحده در بحث ارتباطات، فناوری، نوآوری و اینترنت در هونولولو روز پنج شنبه گفت که این سازمان می تواند اقدامات متعددی را در زمینه ی امینت انجام دهد. او گفت که این کمیسیون نیاز دارد تا با اعمال نظارت، بر اجرا شدن سیاست های خود در بخش های مختلف اطمینان حاصل کند.  

این سخنان کمیسیون FCC ، در زمانی زده می شود که چندی پیش ایستگاه هواشناسی در هاوایی هشدار های اشتباه را به مردم مخابره کرده بود که بعد از 30 دقیقه این اشتباه تصیحیح شد اما بار روانی بسیار منفی داشت. کارمند خاطی بعد از این اتفاق از این سازمان اخراج شد. رئیس این کمیسیون Ajit Pai ، در طی تحقیقات انجام شده در این زمینه گفت که هشدار دروغ ، به هیچ وجه صحت ندارد و آنچه بوده، تنها یک اشتباه بوده است. مجلس سنا خواستار بهبود در سیستم های هشدار های عمومی شد، چرا که در مواقع حملات نظامی ممکن است، اشتباهات مخابره ای گران تمام شود.  


یکی از مدیران سازمان FCC ، می گوید که: "دولت فدرال باید بداند که آیا موشک در راه است یا خیر." "هنگامی که آنها تصمیم گیری می کنند، نباید یک واسطه وجود داشته باشد."      

FCC