99 Views
2018 Mar 11Newstechnology
img

برای کسی که ستاپ موسیقی دلخواهش را دارد اما به دنبال روش جدیدی برای تنظیم پارامترها با کمک حرکات دست و شاید پد درام و یا هر دو است، کنترولر پوشیدنی Wave (محصول شرکت Genki Instruments)، یک گزینه بسیار جالب است.سنسور حرکتی داخلی Wave به شما چند گزینه کنترلی متفاوت را می دهد، که می تواند با هر بخشی از ستاپ نرم افزاری مورد نیاز شما عمل نماید. این سنسور سه حرکت اصلی را دریافت می کند: نزدیک شدن یا پن، خم شدن و چرخیدن. علاوه بر این، دکمه هایی بر روی حلقه وجود دارد که می تواند فعالیت هایی مانند پخش، توقف یا ضبط را انجام دهد. شما همچنین می توانید با انگشت خود روی هر سطحی ضربه بزنید، به عنوان مثال، یک نمونه را به اجرا در آورید. شما همچنین می توانید چند دستگاه مختلف Wave را با هم جفت کنید تا بتوانید یک ست از درام های انگشتی را داشته باشید.

بر خلاف حلقه Enhancia MIDI که به نظر می رسید که عمدتا برای کسانی که کیبورد اجرا می کنند طراحی شده است، Wave به صورت عمومی تر طراحی شده است و به نظر کمی بزرگتر است. Enhancia به نحوی طراحی شده است تا حرکات ارادی را دریافت کند، اما این بدان معنا نیست که شما هر زمانی که یک کلید را بر روی کیبوردتان میفشارید، دستگاه عکس العمل نشان دهد. خوشبختانه Wave تعادل مناسبی بین پاسخ دادن به حرکات و عدم پاسخ به حرکات اضافی کوچک دارد. البته، شما می توانید از فعال کردن تمامی کنترل ها در نرم افزارتان خودداری کنید.

اگر شما میخواهید بدون کامپیوتر یا آیپد موزیک بنوازید، به راهی برای اتصال بلوتوث Wave به زنجیره MIDI خود دارید، اما شرکت Genki همچنین یک گیرنده یوروراک به نام Wavefront را نیز در اختیار شما می گذارد که به شما اجازه می دهد تا خروجی Wave را به یک ستاپ مدولار متصل کنید.انتظار می رود که Wave در ماه دسامبر امسال با قیمت 149 دلار به بازار عرضه شود. همچنین یک بسته نرم افزاری Wavefront نیز با قیمت 199 دلار در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.


حلقه

پوشیدنی

wave

کیبورد