68 Views
2017 Dec 12technology
img

کنسول xbox one x !

Xbox One X یکی از بهترین کنسول های بازی است. این مدل جدید تقریبا 30٪ سریع تر از مدل قبلی خود یعنی؛ Xbox One است و تراشه گرافیکی آن 4.6 برابر؛ قوی تر شده است.خلاصه این که؛می توان گفت Xbox One X طراحی شده است تا شما بتوانید با کیفیت بالاتر و با استاندارد بیشتری بازی کنید.

شروع مجدد Microsoft!

در اواخر سال 2013 بود که شرکت Microsoft از Xbox One رو نمایی کرد. این کنسول بازی با وجود اینکه نسبت به کنسول بازی شرکت SONY ارزان تر بود؛ولی نتوانست مانند شرکت SONY فروش خوبی داشته باشد.اما با عرضه ی  xbox one x توانست تحویلی نوین در بازار کنسول های بازی ایجاد کند. این شرکت اعلام کرد که در هفته ی نخست عرضه ی  xbox one x توانست حدود 21 درصد افزایش فروش نسبت به مدل Xbox one تجربه کند.

طراحی جدید !

Xbox OneX نسبت به کنسول های پیشین؛ بسیار نازک تر و کم حجم تر شده است. شرکت Microsoft در این زمینه از مهندسان و طراحان حرفه ای استفاده کرده و توانسته کنسول بازی جدید اش را بسیار کم حجم تر و نازک تر نسبت به کنسول های دیگر موجود در بازار؛طراحی کند.

وقت بازی است!

Microsoft در ساخت Xbox OneX از فناوری 4K استفاده نموده است.اگر تلویزیون شما از HDR پشتیبانی کند؛ شما متوجه ی کیفیت فوق العاده ی تصویر60 فریم در ثانیه و صداهای حیرت انگیز این کنسول می شوید!

آیا  xbox one x بخریم؟

اگر تلویزیون شما به سیستم HDR مجهز است؛ خرید  xbox one x منطقی است! در غیر این صورت شما تفاوت چندانی بین  xbox one x و کنسول های دیگر و ارزان تر؛نمی بینید!بازی

game

کنسول

ps4

xbox one x