44 Views
2018 Apr 06car
img

گروه بین الملل: کیا در نمایشگاه خودروی بین المللی آمریکای شمالی 2016 Telluride کانسپت را معرفی کرد که یک شاسی بلند بزرگ هفت سرنشین بود که اختصاصا برای خانواده های آمریکایی طراحی شده است.


گروه بین الملل: کیا در نمایشگاه خودروی بین المللی آمریکای شمالی 2016 Telluride کانسپت را معرفی کرد که یک شاسی بلند بزرگ هفت سرنشین بود که  اختصاصا برای خانواده های آمریکایی طراحی شده است.


در آن زمان این خودروساز کره ای اعلام کرد که برنامه ای برای تولید Telluride وجود ندارد. به نظر می رسد این خودروساز صبر کرده تا ببیند تقاضا  برای یک شاسی بلند بزرگ با برند کیا چه قدر است اما با افزایش فروش شاسی بلندها و کراس اوورها طی دو سال گذشته پس از معرفی Telluride، نباید در تولید آن شک کند.


کیا نیز با این امر موافق است. در حاشیه نمایشگاه خودروی نیویورک 2018 مدیر محصول کیا، Orth Hendrick تایید کرد که Tellurideبه تولید خواهد رسید و مدل تولیدی این خودرو در راه است. زمانی که از وی سوال شد آیا این کانسپت به زودی به تولید می رسد،Hendrick پاسخ داد منتظر انتشار اطلاعیه کیا در آینده نزدیک باشید.


Hendrick گفت: "منتظر خبرهای جدید باشید. ما هنوز Telluride را  تایید نکرده ایم اما خبرهایی را منتشر خواهیم کرد."


پاسخ Hendrick را می توان با توضیح سوبارو برای معرفی Ascent، توضیخ داد. سوبارو طیف وسیعی از کراس اوورها دارد اما دریافت که وقتی خانواده یک مشتری بزرگ می شود، این خانواده مجبور به ترک این برند می شود. Hendrick توضیح داد که کیا نیز با همین مشکل مواجه شده و به همین دلیل به تولید Telluride روی آورده است.


کیا هم چنین در پی رشد سبد محصولات کراس اوورهای کوچک و کامپکت خود است. کیا در آمریکای شمالی با فقدان کیا Stonic کامپکت مواجه است که اختصاصا برای اروپا ساخته شده اما ممکن است به جای آن یک سول جدید در این بازار عرضه شود. این خودروساز اخیرا نیروی (Niro) هیبریدی را نیز به خط تولید کراس اوورهای خود افزوده است اما با این حال هنوز کراس اوورهای زیادی در بازار ندارد.


وقتی از وی سوال شد آیا کیا کراس اوورهای بیش تری می خواهد، پاسخ داد بله، حتما.


مدل تولیدی Telluride می تواند مدلی هیبریدی باشد چرا که مدل کانسپت آن از موتور 3.5 لیتری Lambda V6 و یک موتور برقی بهره  می برد.

کانسپت

کیا

Telluride