67 Views
2018 Jan 03technology
img

بهترین هدفن های قابل حمل در سال 2017 هدفن های بی سیم بودند در حالی که در سال گذشته چنین نبوده است. حداقل در قضاوت هدفن بی سیم Beoplay H6  این موضوع صدق می کند. با این حال هدفن های Bowers و Wilkins PX در بالای نمودار بهترین هدفن های سال قرار دارند که با یک صدای دقیق تنظیم شده، ظاهری شیک و عمر باتری بالا عرضه شده اند. سیستم لغو صدای PX لغو سر و صدا باعث تحول در هدفون ها است، زیرا هدفون های با سیستم NC از نقش سنتی خود صرفا عملکرد و رقابتی برای ارائه بهترین کیفیت صدا دارند. هدفن Bose به طور انحصاری روی میدان NC با ارگونومیک عالی ارائه شده، اما صدایی با کیفیت متوسط ​​دارد.

امسال تمام نام های بزرگ مانند Beats، Sony و Sennheiser دارای هدفون هایی با قابلیت لغو سر و صدا هستند که به طور مداوم بهتر می شود. AKG همچنین در سال جاری فعالیت خود را با معرفی مدل بی سیم N60 NC ادامه داد. تنها ناکامی این تحول قابل تحسین قیمت بالای آن است.هدفن Beyerdynamic Byron BT با یک صدای باشکوه و باکیفیت است که هنگام حمل و نقل و جابجایی داخل شهر مناسب است، آنها سبک و راحت هستند و قیمت آنها بسیار مناسب است. 

ایرفون ها در سال 2017

در  قیمت 99 دلار، ایرفون های  1More Triple ارزش انتخابی عالی داشتند، اما در سال 2017 آنها با ایرفون های $ 199 Quad با هم پیوستند تابا هم، این دو جفت از گوشی های ترکیبی عالی از کیفیت صدا و قیمت را ارائه دهند، و تنها سوال این است که واقعا چه کسانی  قادر به پرداخت هزینه ی بالای آن ها هستند. هدفن ساخت ژاپن نیز به نام E2000 در سال جاری عرضه می شود و 45 دلار قیمت داشت و یکی از بهترین انتخاب ها در سال 2017  "Carbo Tenore Zero Audio" است که بهترین انتخاب منحصربفرد از نظر کاربران بوده است. ممکن است گفته شود که ایرفون ها سریعتر از همتایان خود هدفن ها در بازار رشد می کنند اما رقابت کافی در همه بخش های صنعت هدفون وجود دارد تا نسبت قیمت به کیفیت جهانی بهبود یابد. هدفون بی سیم ، به نام AirPods اپل، چیز جدیدی برای معرفی در سال 2017 بود، هرچند هیچ کدام از امکانات آن منحصر بفرد نبودند. 

سازندگان هدفن در حال حرکت به سمت USB-C هستند

از پیشرفت های ناهموار توسط سازندگان هدفن های جدید بی سیم در طول سال 2017، شاید بزرگترین ناکامی سازندگان هدفون تا جایی است که آنها از USB-C به عنوان استاندارد جدید برای محصولات خود استفاده کرده اند. Bowers & Wilkins این کار را با سیستم PX انجام داد.آن ها پورت قدیمی sturderer را به پورت MicroUSB تبدیل کردند که هدفون های بی سیم را می توان با همان شارژر تلفن و لپ تاپ شارژ کرد. سونی و Beats دو مارک مشهور در زمینه ساخت هدفون هستند و ناامید کننده است که هر دو آنها به جای تغییر در USB-C، از اتصال قدیمی استفاده می کنند.