62 Views
2018 Jan 03technology
img

سال 2017 سال بسیار خوبی برای گجت ها بود. در حالی که محبوب ترین گجت ها ممکن است کاربردی در زندگی روزمره ما نداشته باشند اما تعدادی از دستگاه های منتشر شده در سال 2017 وجود داشته است که تاثیر قابل ملاحظه ای در سال های آینده خواهد داشت. مانند کنسول بازی سوئیچ نینتندو، که یک حرکت بزرگ برای شرکت صنعت بازی ژاپنی بود و همچنین انتشار دستگاه های جدید هوشمند خانگی از شرکت هایی مانند Nest و Arlo که نشان دهنده تغییر سیاست در صنعت گجت ها است که رهبران این صنعت را در فضایی رقابتی در سال 2017 قرار داد. در سال 2017 همه چیز برای علاقه مندان به گجت ها هیجان انگیز است. در ادامه با edanesh همراه باشید.

بزرگترین برنده سالانه بدون شک سوئیچ نینتندو است. این کنسول بازی قابل حمل در ماه مارس منتشر شد و بلافاصله نام تجاری آن را به عنوان بهترین کنسول قابل حمل معرفی کرد. با این کنسول به راحتی می توان در حال حرکت بازی کرد و کنترل بصری داشت، و بازی هیجان انگیز برای این کنسول، The Legend of Zelda یا نفس وحشی است.

آمازون یک اسپیکر هوشمند برای هر قسمت از خانه شما ساخته است

در خارج از صنعت گیم پلی، آمازون در سال جاری یک بروزرسانی سخت افزاری بزرگ برای مجموعه Echo خود منتشر کرد و یک بلندگو هوشمند را برای هر قسمت از خانه شما عرضه کرد. Echo Show برای آشپزخانه شما، Echo Spot برای اتاق خواب شما و Echo Look برای گنجه شما و Echo Plus است که می تواند به عنوان مرکز خرید هوشمند شما عمل کند. همچنین Echo اصلی به روز رسانی شده و طراحی آن را با پوشش جدید و گویندگان بهتر بهبود یافته است. اکوهای جدید پیشگام نیستند، اما لازم نیست که این چنین هم باشند. آمازون به طور مداوم  در صنعت اسپیکر های هوشمند خود بروزرسانی هایی انجام می دهد و این به دلیل رقابت با رقبایی چون Google Home و Speaker HomePod اپل است. 

در حالی که نینتندو و آمازون این بروز رسانی ها را در سال جاری انجام داده اند، تعدادی از برندهای کوچکتر نیز انتشار هایی داشته اند که اثری از آنها در سال 2017 وجود داشته است. در بحث امنیت خانگی، Nest دوربین Cam IQ Outdoor خود را منتشر کرد که می تواند از شناسایی چهره برای شناسایی افراد برای خفظ اموال آنان استفاده کند یک سیستم امنیتی کامل برای خانه شما. Netgear دومین نسل از دوربین Arlo Pro خود را که بهترین دوربین خانگی بی سیم هوشمند در بازار است، منتشر کرد. آمازون در نهایت 10 سال پس از انتشار اولین کتاب خوان یک Kindle ضد آبساخت، . Sonos یک اسپیکر جدید است که توسط الکسا آمازون منتشر شده است، در حالی که گوگل بلندگو خود را برای رقابت با آن منتشر کرد. و DJI یک هواپیمای بدون سرنشین را برای 500 دلار منتشر کرد که هر کسی میتواند با آن پرواز کند.

اگرچه سال 2016 انقلابی در صنعت گجت ها اتفاق افتاد اما سال 2017 فصل پالایش و بهینه سازیگجت ها بود. اکثر گجت ها کمی بهتر شده بودند و چیزهایی که ما نیازی به آن ها نداریم یا توسط نیروهای بازار حذف شده یا توسط مقررات رد می شوند. اگرچه هیچ فناوری پیشگامانه ای در دنیای گجت ها در سال 2017 معرفی نشده بود اما همه چیز کمی بهتر شده بود. امیدوارم در سال آینده با چیز غیر منتظره و جدید شگفت زده شویم.

گجت ها

تکنولوژی

آمازون