696 Views
img

بازی Fable جدید برای سیستم عامل های Xbox One و ویندوز در حال توسعه است. این بازی توسط  استودیو سازنده Forza Horizon 3 در حال ساخته شدن است. در ماه های اخیر، شرکت بریتانیایی، کارکنان جدیدی که بازی سازهای با استعدادی هستند برای ساخت بازی های غیر مسابقه ای باز در جهان مانند The Witcher 3، Horizon Zero Dawn و Hellblade: Senva's Sacrifice استخدام کرده است.

منابع در گفت و گوهای خود تاکید کرده اند که که بازی در حال توسعه کاملا مربوط به مایکروسافت و جزء سری های Fable  ثبت شده است. آخرین نسخه بازی که Fable 3  است تنها برای سیستم عامل Xbox 360  ارائه شده است و گروه سازنده تلاش های زیادی برای بهتر شدن بازی انجام می دهد. پیش از این، مایکروسافت توسعه نقش های Fable Legends که با همکاری استدیو Lionhead  بود را لغو کرد.


سیمون کارتر، همکار خالق سری Fable گفته است: "احساسات کمی متفاوت دارم." از یک سو، این برای صنعت بازی های بریتانیا بسیار عالی و دلپذیر است که Fable نمرده است؛ در واقع، دوست داشتنی باشد که در بازی به عنوان توپ زن باشید بدون آن که در بدنتان باعث ایجاد ورمی بشود.

از سوی دیگر کمی عجیب است که از شر تیمی خلاص شویم که در ساخت بازی Fable بسیار حرفه ای عمل می کنند و بعد برای ساخت آن تلاش می کنند ؛ سپس Fable را امتحان می کند. Fable یک بازی منحصر به فرد است که نیاز به یک تیم بسیار قوی نیاز دارد.

کارت همچنین گفت : تیم مورد بحث بسیار با استعداد می باشد و من مطمئنم که آن ها کار فوق العاده ای انجام خواهند داد. ظاهرا دلیل تغییر نظر مایکروسافت در مورد بازسازی  Fable فروش فوق العاده 3.4 میلیون نسخه از بازی Horizon Zero Dawn  اثر شرکت سونی در ماه ژوئن می باشد. با فروش بی سابقه PS4، جای تعجب نیست که Horizon Zero Dawn  مخاطب بسیاری پیدا کرده باشد و با وجود اینکه ایکس باکس در حدود نصف مقدار فروش شرکت سونی را داشته؛ جالب خواهد بود که Fable جدید در فروش چگونه ظاهر خواهد شد.

َّFable

Fable 3

Fable 4

Xbox One

Microsoft