61 Views
2018 Mar 27entertainmentGaming
img

در صورتی که نسخه های قبلی بازی در مناطقی خارجی رخ داده بود حال اتفاقات جدیدی در حال رخ دادن است. پنجمین نسخه از سری بازی های اکشن و جهان باز در منطقه کوهستانی Hope County در Montana رخ می دهد. ما شانس این را داشتیم تا با رهبر نویسندگان بازی Drew Holmes و بازیگر اصلی آقای Greg Bryk درباره کارهایشان در بازی صحبت کنیم. آیا می توانید درباره اینکه تجربه های گذشته تان چگونه در این بازی به شما کمک کردند صحبت کنید ؟ شما تجربه کار در بازی های جهان آزاد دیگری را داشته اید اما این بازی با کار های قبلی تان کاملا متفاوت است.


آقای Drew Holmes :  


در طی سال ها شما یاد می گیرید که چه کارهایی ثمر بخش و چه کارهایی بدون نتیجه خواهند بود. بنابراین حرکت من از Saints Row به Red Faction و بعد به BioShock Infinite و حالا این بازی ؛ این مثل این است که من تجربیات خود را که با افراد مختلفی که با آنان کار کرده ام به این بازی آورده باشم و حال بخواهم پاسخگوی این سوال باشم که Far Cry 5 در چه مورد است ؟ من با Dan و Greg درباره ی شخصیت و هدف هایش و ترس هایش صحبت کرده ام. ما چه تجربه ای را می خواهیم به بازیکنان انتقال دهیم ؛ این مسئله آزار دهنده ، تاریک و تا کمی ترسناک است اما همچنین بزرگ و جذاب نیز است.
  در حالی که از مدت ها قبل هدف بازی برنامه ریزی شده بود. اما ما حال شاهد برخی تصاویر و اتفاقات در بازی هستیم که بسیار شبیه به واقعیت الان می باشد همانند محافظه کاری برخی جناح ها یا فرهنگ شخصیت های در قدرت. شما به عنوان پدر بازی آیا عمدا از این مسائل در بازی استفاده کردید یا اینکه خودتان هم از این شباهت شگفت زده شدید؟


 آقای Greg Bryk:

  نه برای من سفر بسیار شخصی بود. این داستان یک مرد شکسته که از عشق محروم شده و حتی توهین های بسیاری را تحمل کرده است. او فکر می کند که پیامی از سمت خدا به او داده شده که پایان نزدیک است. او متعقد است که پایان دنیا در حال آ»دن است و او هرچقدر که بتواند باید افراد را نجات بدهد.  آیا متعادل کردن حس های متفاوت و به خصوص زمان های تاریک بازی با هیولا های بازی های اکشن کاری سخت و چالش انگیز بود؟  


آقای Holmes : 

من فکر می کنم این Far Cry است. اگر شما به قسمت های 3 و 4 نگاه کنید متوجه خواهید شد که کل بازی تم تاریک و تراژدیکی دارد و همچنین مبارزه با ببر ها و.. با تفنگ ها. شما نمی توانید این ها را از هم جدا کنید چون بخشی از بازی اند. از دید ما همه تلاشمان را برای بیشتر کردن این بخش ها صرف می کردیم.از آنجایی که شما مدت زیادی است که در این پروژه قرار داشته اید آیا چیزی از تجربه شما بوده که در این سال همواره همراهتان باشد ؟ 


آقای Bryk :

این یکی از بهترین تجربه های من بوده که خلاقیت بسیاری در آن قرار داشته است. همچنین برخی از قسمت های آن بسیار تاریک و چالش برانگیز بودند اما بهترین نوع این چالش ها بودند. همانند زمانی که شما مشکلی دارید و از بهترین و بدترین ایده های خود در راستای حل آن کمک می گیرید و در نهایت بر آن غلبه می کنید.   

Far Cry 5