187 Views
2018 May 27technology
img

در پایان ماه مارس، Galaxy Note 9 سامسونگ ظاهرا از طریق Geekbench اجرا شد. پلت فرم تلفن همراه Snapdragon 845 با ورزش، این مدل است که در ایالات متحده و چین یافت می شود. این آزمایش یک نمره تک هسته ای 2190 و یک نمره چند هسته ای 8806 را تولید کرد. امروزه نسخه اروپایی Galaxy Note 9 که توسط چیپست Exynos 9815 ساخته شده است، در Geekbench ظاهر شد و نتایج چشمگیری به دست آورد. نمره تک هسته 5162، و نمره چند هسته ای به 10704 رسید.


گلکسی نوت ۹ سامسونگ | یک سری از گوشی های هوشمند کمپانی سامسونگ سری نوت می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد، زیرا کمپانی ها دیگر فبلتی در این ابعاد و با این کارایی بالا برای کاربران و طرفداران خود به صورت مداوم ارائه نمی دهند. اما سامسونگ در این عرصه بسیار فعال می باشد، تاکنون کمپانی سامسونگ بیشترین حافظه داخلی که در دستگاه های هوشمند خود ارائه نموده است، حافظه ی ۲۵۶ گیگابایتی بوده که در گلکسی اس ۹ نسخه ۲۵۶ گیگابایتی استفاده شده است.


اکنون بر اساس خبرهای منتشر شده، احتمالا این کمپانی قصد دارد پا فراتر گذاشته و در فبلت پرطرفدار خود از حافظه ی ۵۱۲ گیگابایتی استفاده نماید و به نوعی کاربران خود را شگفت زده نماید. اما این نکته را فراموش نکنید که در نوت ۹ هنوز درگاه micro SD وجود دارد و امکان افزایش حافظه را دارا می باشید. در این میان یک مسئله ای که مطرح می باشد میزان رم این فبلت هوشمند می باشد، زیرا اگر سامسونگ بخواهد عملکرد بهتری را در این دستگاه تجربه نماید، بهتر است از حافظه رم ۸ گیگابایتی استفاده کند که در نتیجه ی آن می توان نوت ۹ را یک دستگاه فوق العاده حرفه ای و کاربردی دانست که می توانید محتوای بسیاری را در آن ذخیره نمایید.


لازم به ذکر است که هنوز این مشخصات به طور کامل برای گلکسی نوت ۹ به تایید سامسونگ نرسیده و یا ممکن است این مدل تنها به صورت محدود در بازارهای کشورهایی نظیر چین به فروش برسد و عرضه ی سراسری نداشته باشد. مشخصاتی که از سوی سامسونگ برای نسخه ی جهانی به تایید رسیده است حافظه ی رم ۶ گیگابایتی و حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی است.


نوت ۹ در بازارهای ایالات متحده با پردازنده اسنپدراگون ۸۴۵ و در بازار سایر کشورها با پردازنده ی اکسینوس ۹۸۱۰ عرضه خواهد شد. نکته ی جالب اینجاست که تفاوت مدل های اصلی در نوت ۹ تنها محدود به رم و حافظه ی داخلی نمی باشد و در خصوص دوربین این گوشی هوشمند نیز شاهد تفاوت هایی خواهیم بود.سامسونگ

نوت ۹

حافظه داخلی ۵۱۲ گیگا بایتی

رم ۸ گیگا بایتی

دستگاه فوق العاده حرفه ای و کاربردی

پردازنده اسنپدراگون ۸۴۵

اکسینیوس

اسنپدراگون