49 Views
2017 Dec 23Newstechnology
img

گوشی جدیدِ Oneplus در آستانه معرفی است ، شایعات زیادی در مورد آن است که گویا طراحی آن شبیه به آیفون ایکس است . گوشی های Oneplus بخاطر مقرون به صرفه بودن آنها معروف هستند و " هوشمند " کلمه ی بیسیار برازنده ای برای آنها است . این مدلها ،تماما شیک طراحی شده اند و بسیار خوب کار می کنند . در اینجا لازم است نام OnePlus 5T را نیز بخاطر ، باتری فوق العاده ، صفحه نمایش تمام صفحه آن و عملکرد سریع آن ، بیاوریم و تحسین کنیم . با توجه به علاقه ی ما به این مدل گوشی ، بی صبرانه منتظر مدل پرچم دار جدید آنها هستیم . با وجود اینکه منابع رسمی در مورد آن ، چیز زیادی نگفتند ، اما شایعات زیادی می شنویم! کارل پیج ، بنیانگذار این شرکت ، در Reddit اعلام کرد که در این گوشی ، از فناوری اثر انگشت استفاده خواهد کرد ، که البته دور از انتظار نیست . 

همچنین فرضیه ای وجود دارد مبنی بر اینکه فناوری تشخیص چهره در آیفون ، قرار است در این مدل گوشی نیز استفاده بشود . اما به نقل از یک منبع معتبر ، این گوشی به احتمال خیلی زیاد دارای این فناوری می باشد . دوربین جلوی این گوشی به همراه فناوری مادون قرمز و سه بعدی ، قطعا خبری از یک فناوری قابلیت تشخیص چهره ی پیشرفته را نیز در پی دارد!


 با توجه به موفقیت های گوشی Oneplus 5T ، بسیاری از ویژگی ها این گوشی را در مدل جدید خواهیم دید ، اما بنظر نمی رسد این گوشی از صفحه نمایش 2K بهره بگیرد ( زیرا که هم گران است ، هم باتری گوشی را تخلیه می کند )

رونمایی از Oneplus 6

اخبار خیلی موثقی در این مورد وجود ندارد اما با توجه به این که One plus one در آوریل 2014 و مدل بعد آن در ژوئن 2015 ، Oneplus3 در ژوئن 2016 و 3T و 5T در نوامبر 2016 و 2017 رونمایی شدند ، انتظار داریم این روندِ تاریخ ها حفظ شود و این گوشی در مراسم های بزرگی چون ، Consumer Electronics Show و در حوالی ژوئیه 2018 ، رونمایی بشود.

قیمت Oneplus 6

باز هم یک قسمت غیر قابل پیش بینی ! همیشه در قیمت های این مدل گوشی روند افزایشی دیده ایم ولی عدم توجه به اینکه قیمت های آن همیشه مقرون به صرفه بوده است ، عین بی انصافی است ( مثلا 229 پوند برای Oneplus One )

بر اساس اظهارات Pei در (Reddit AMA (Ask Me Anythnig ، او گفته که شرکت قصد تولید محصولی را دارد که در حدود 800 دلار ( 600 پوند ) قیمت داشته باشد . البته انتظاری نیست که قیمت این گوشی بسیار بیشتر از 450 پوندِ Oneplus 5 و 5T باشد . ( و یا حتی کمتر! ) معقول تر از همه چیز این است که ، منتظر اظهارات رسمی شرکت باشیم.


Smartphone

New release

Oneplus 6

اسمارت فون

وان پلاس 6