52 Views
2018 Jan 03Newstechnology
img

شرکت چینی One Plus همه چیز را برای رونمایی از یکی دیگر از نسخه های گوشیِ OnePlus 5T ، در تاریخ 5 ژانویه ، آماده می کند. انتظار می رود این شرکت ویژگی Standstone  را که اولین بار در One plus One مشاهده کردیم ، در این گوشی بازگرداند . این نسخه ، چند هفته بعد از انتشار نسخه OnePlus 5T Star Wars معرفی شد . One Plus در یک پست رسمی در سایت Weibo اعلام می کند که One Plus 5T را در 5 ژانویه با آپدیت جدیدی از Standstone ارائه می دهد . این شرکت اخیرا در اینترنت در قالب یک ویدئو به معرفی و رونماییِ این گوشی می پردازد . در پست های اینترنتی این شرکت نیز کلماتی همچون " سه روز مانده " و بازگشت کلاسیک " نیز دیده می شود .


این شرکت در ماه گذشته ؛ چهارسالگی Sandstone Black OnePlus One را جشن گرفت . این گوشی ؛ نسخه ی سیاه رنگ One plus clan  بود . که با آمدن One plus 3 ، جای خود را به این گوشی داد .
این گوشی ، یک گوشی دو سیمکارته ، نمایشگر با اندازه ی 6 اینچ و کیفیت Full HD و تکنولوژی Super AMOLED نیز در این گوشی تعبیه شده است . نسبت ابعاد این گوشی 9 : 18 است . پردازشگر این گوشی Qualcomm Snapdragon 835 می باشد که 8 یا 6 گیگابایت رم نیز با آن ؛ کارهای پردازشی این گوشی را انجام می دهند .
دوربین اصلی این گوشی یک جفت دوربین دوگانه 16 مگاپیسکلی و سنسور تله فوتو 20 مگاپیکسلی است . ظرفیت باتری این گوشی 3300 میلی آمپر است. این گوشی با قابلیت تشخیص چهره برای بازکردن گوشی و سنسور اثرانگشت نیز همراه است .

One PLUS

One plus 5T

Standstone

Starwars