77 Views
2018 Jan 02Newstechnology
img

چند روز پس از معرفی اطلاعات اولیه راجع به اولین گوشی هوشمند Android GO با برند نوکیا، تعدادی از گوشی های پیشِ روی دنیای تلفن همراه در سال 2018 توسط شرکت HMD و نوکیا ؛ عرضه شد .
اپلیکشین پیش فرض نوکیا برای دوربین ، نشان داد که سازنده ی فنلاندی در حال آماده سازی نوکیا 4، نوکیا 7 پلاس می باشد . شایعاتی نیز مبنی براین وجود دارد که نوکیا 1 ؛ مجهز به Android GO می باشد .
بر اساس نوشته های سایت GizChina ، ممکن است نوکیا تمامی این گوشی های اشاره شده را بصورت یک جا عرضه کند . اما نمی توان قطعی تصمیم گرفت ولی یافته های اخیر پیش بینی میکند که امسال حداقل 5 گوشی هوشمندی Android GO جدید روانه ی بازار خواهد شد.
 ممکن است بصورت جدا جدا نیز معرفی بشوند . اما بصورت قطعی سیستم عامل تمام این گوشی ها ، اندروید است .
GizChina گمان میکند که نوکیا7 پلاس که ورژن بزرگتر از نوکیا 7 در سال گذشته بوده است میتواند با تراشه یQualcomm Snapdragon 660 وارد بازار شود ، اما نوکیا 4 احتمالا یک ارائه کاملا جدید با مجموعه ای جدید از مشخصات است.

در اواخر ماه گذشته راهنمای روسی Eldar Murtazin اظهار داشت که HMD  در حال راه اندازی نوکیا 1 به عنوان بخشی از برنامه ی گوگل اندروید اورو ( نسخه ایی از اندرویدگو) در مارس میباشد. داشتن نمایشگرIPS  اچ دی و رم 1 گیگابایتی و حافظه ی داخلی 8 گیگابایتی برای این گوشی هوشمند شایعه است! علاوه بر این ادعا شد که یک رنج قیمتی در حدود 5،990 ریال (تقریبا 6،670 روپیه) داشته باشد.

در حالی که راه اندازی نوکیا 1 در ماه مارس شایعه است، HMD به تازگی خبر هایی برای معرفی پرچمدار نوکیا9 در یک مراسم در چین در تاریخ 19 ژانویه منتشر کرده است. انتظار می رود این گوشی هوشمند پرآوازه ی نوکیا به جمع گوشی های نوکیا6 و نوکیا 8 (2018) بپیوندد که هر دو به روز رسانی شده های نوکیا 6 و نوکیا 8 هستند.
هفته گذشته، نسخه Nokia 3310 4G نیز در سایت TENAA با YunOS اندرویدی ظاهر شد. به نظر می رسد که به زودی به نمونه کارها نوکیا 2018 بپیوندد.

نوکیا

NOKIA

HMD