17 Views
2018 Mar 07Newstechnology
img

گوشی Moto G6 Play در مراسم MWC گذشته غایب بود، احتمال رونمایی و معرفی گوشی های G6 و G6 Plus در هفته های آینده زیاد است. همانطور که TrendyTechz گزارش می کند، در طول MWC، موتورولا دچار مشکلاتی شده است. اما قبل از معرفی رسمی، گوشی Moto G6 Play توسط مرکز صدور گواهینامه تایوان تایید شده است.

این شرکت معمولا واژه ی "Play" را بر روی یک نام تلفن قرار می دهد تا نشان دهد که عمر باتری آن طولانی است و به نظر می رسد که این موضوع دوباره در اینجا اتفاق می افتد. انتظار میرود G6 Play دارای باتری 4000 میلی آمپری باشد. این حجم باتری قطعا پردازنده ی Qualcomm Snapdragon 430 را نیز به همراه دارد. طرح کلی این گوشی از روی Moto X4 زده شده و ارتقا یافته ی آن است. صفحه نمایش این گوشی، 5.7 اینچ بوده و رزولوشین آن 720 * 1440 می باشد. احتمالا حسگر اثر انگشت این گوشی نیز به پشت گوشی و زیر دوربین؛ منتقل بشود.

    

این گوشی احتمالا مجهز به Android 8.0 می باشد و همچنین دوربین اصلی آن 16 مگاپیسکل است. این گوشی در دو نوعِ 32 گیگابایت حافظه داخلی و 3 گیگابایت رم یا 64 گیگابایت حافظه داخلی و 4 گیگابایت رم منتشر می شود. پورت USB و جک 3.5 میلی متری نیز در این گوشی وجود دارد.

از متوسط بودن این گوشی تعجب نکنید، چرا که بازار هدف این گوشی، همین گونه برنامه ریزی شده است.

Moto G6 Play

موتورولا

Motorola