321 Views
2018 Jun 03Newstechnology
img

گوگل پیکسل دستگاه الکترونیکی ساخت شرکت گوگل بوده که سیستم‌عامل گوگل کروم و اندروید بر روی آن قابل نصب است. مدل‌های ساخته شدهٔ گوگل پیکسل تاکنون شامل تبلت پیکسل سی، لپتاپ کروم‌بوک پیکسل و تلفن همراه پیکسل است.


شرکت گوگل قصد دارد یک میان رده بسیار هیجان انگیز از سری گوشی های پرفروش پیکسل را در اوایل سال ۲۰۱۹ روانه بازار کند. شایعات منتشر شده نشان می دهد گوگل در عرضه این گوشی هوشمند قصد دارد با کمپانی تایوانی HTC همکاری هایی داشته باشد.


گوشی های هوشمند پیکسل همواره از دیدگاه قیمتی در کنار گوشی های گران قیمت محسوب می شوند و کاربران برای دسترسی با نسخه خاص اندروید این گوشی های هوشمند باید هزینه های بالایی را پرداخت کند اما شایعات پیرامون این شرکت بیان می کند که گوگل قصد دارد یک گوشی هوشمند مبتنی بر سیستم عامل اندروید با قیمتی مناسب را در سه ماه اول سال ۲۰۱۹ روان بازار کند. البته این موضوع هنوز مشخص نیست که این سری گوشی هوشمند در بازار های چه کشور هایی به فروش خواهد رسید اما مطابق رویه گوگل بازار اصلی این گوشی میان رده کشور هند خواهد بود.


همانطور که بیان شد این گوشی هوشمند بر خلاف گوشی هایی که گوگل قصد دارد درسال جاری معرفی کند با قیمتی پایین تر عرضه خواهد شد البته هنوز خبر رسمی از این شرکت عنوان نشده است اما استفاده از پردازنده میان رده شرکت کوالکام یعنی اسنپدراگون ۷۱۰ بدون شک این موضوع را بیان می کند که گوگل از این پردازنده برای گوشی های پرچم دار استفاده نخواهد کرد و می توان خبر ساخت یک میان رده قدرتمند را تایید کرد. با این وجود از این گوشی هوشمند اطلاعات دیگری منتشر نشده است و شایعات تنها پیرامون پردازنده این گوشی میان رده است به نظر می رسد گوگل برای افزایش فروش گوشی های خود و راضی نگه داشتن کاربران قصد ساهت این میان رده را دارد نظر شما در این مورد چیست آیا گوگل می تواند در بخش گوشی های میان رده موفق عمل کند یا همچنان توان رقابت با برند های دیگر را ندارد

گوگل

ساخت گوشی جدید

مایکروسافت

پیکسل

گوگل پیکسل

گجت

گوشی هوشمند