62 Views
2018 Apr 10technology
img

با استفاده از محفظه های خارجی اپیسر می توانید از هاردهای قدیمی خود مجدداً استفاده نمایید .


محفظه های جدید این برند به نام های AD100 و AD300 به صورت خاصی برای SSD و هارد اکسترنال های با ابعاد ۹٫۵ میلیمتر و ۷ میلیمتر ۲٫۵ اینچ طراحی شده. پورت های اینترفیس SATA III و USB 3.1 ، با پروتکل UASP بطور قابل ملاحظه ای سرعت ثابت و قابل توجه ۴۰۰MB/s را به اثبات رسانده است که در مورد SSD ها در مقایسه با عدم استفاده از پروتکل UASP این سرعت تا ۷۳% در خواندن افزایش سرعت نشان می‌دهد.

مواد با مقاومت بالا برای حفاظت بهتر


در مقایسه با هارد دیسک های معمولی، که با یک ساختار مکانیکی آسیب پذیری در برابر ضربه ها در طی حرکات ساخته شده اند، AD100 از فولاد و پلاستیکی که از مقاومت بالا برخوردار است ساخته شد تا حفاظت بهتری را برای مصرف کنندگان ایجاد کند. بافت پشت AD100 حس خوب لمسی را به شما میدهد که از سر خوردن از دست شما جلوگیری میکند. جنس بدنه AD300 از آلومینیوم ساخته شده که بدنه مات این محصول از به جا ماندن اثر انگشت شما بر روی آن جلوگیری میکند. برای عملکرد بهتر گرمازدایی، اپیسر سوراخ های خنک کننده در AD300 طراحی کرده، که به طور موثر به افزایش تهویه هوا، نگه داشتن عملیات صاف با عمر طولانی تر کمک میکند.نصب سه مرحله ای بدون ابزار


برای نصب راحت، AD100 و AD300 هر دو بدون نیاز به ابزار طراحی شده اند. شما تنها با ۳ حرکت میتوانید هارد درایو را جا به جا کنید به این معنی که درب محفظه را باز کنید، هارد را داخل محفظه قرار دهید و درب محفظه را ببندید. سوئیچ ایمنی طراحی شده در AD300 به شما امکان باز و بسته کردن سریع را میدهد در عین حال درایو داخل این محصول را ایمن نگه می دارد.


AD100 با ضخامت ۱۳ میلیمتر ساخته شده که به حمل و نقل راحت تر کمک میکند و در رنگ مشکی قابل ارائه است در حالی که AD300 در رنگ نقره ای تعبیه شده که بیانگر مدل های پیشرفته و مد است.


هارد اکسترنال

هارد خارجی

اپیسر

محفظه جدید اپیسر