1630 Views
2018 Jan 06technology
img

این عینک آفتابی قادر به ضبط ویدئو است و هم می تواند آن را به طور مستقیم به فیس بوک، یوتیوب و اینستاگرام ارسال کند. آیا به یاد دارید  Snapchat عینک آفتابی با قابلیت ضبط ویدیو به نام Spectacles که یک فانتزی بزرگ برای شرکت محسوب می شد را به بازار معرفی کرد و این محصول باعث از دست دادن 40 میلیون دلار از سرمایه های این شرکت پس از فروش شد و خسارت بزرگی برای شرکت به همراه داشت؟ خوب، یک شرکت دیگر در این زمینه با یک جفت عینک آفتابی هوشمند به نام ACE Eyewear وارد بازار می شود.

در حالی که عینک Spectacles ویدئو های ضبط شده را فقط می تواند به طور مستقیم به Snapchat ارسال کند، اما کاربران ACE Eyewear می توانند برای پخش ویدئو و ارسال کلیپ ها و عکس ها به فیس بوک، Iینستاگرام و یوتیوب از طریق یک برنامه گوشی هوشمند استفاده کنند. این عینک ساخته شده توسط اکتون (یک شرکت شناخته شده در زمینه اسکیت بورد الکتریکی)، این عینک آفتابی می تواند عکس های 8 مگاپیکسل  بگیرد و ویدئو با کیفیت HD ضبط کند. نمای دوربین یک 120 درجه کامل است و شما با فشار دکمه شاتر در سمت چپ بالای قاب عینک میتوانید عکس بگیرید یا شروع به ضبط ویدیو کنید.


باتری عینک شما 1.5 ساعت ضبط مستمر انجام می دهد یا 80 ساعت در حالت آماده به کار می باشد. و اگر شما منظم در ساحل یا جشنواره های موسیقی هستید و می خواهید تمام لحظه های خود را ضبط کنید، عینک آفتابی قابلیت جلوگیری از گرد و غبار دارد و ضد آب است و 4 گیگابایت حافظه داخلی دارد. یکی از نقاط قوت تفاوت آن با عینک Spectacles این است که ACE Eyewear ویدئو های خود را در فرمت های استاندارد تر از ویدیوهای Spectacles ذخیره می کند. عینک آفتابی عینک ACE برای پیش سفارش در حال حاضر با قیمت 99 دلار (تخفیف 50 درصد از قیمت معمول 199 دلار) در دسترس است.

عینک آفتابی

ضبط ویدیو

Snapchat