169 Views
2018 Mar 13Newstechnology
img

بزرگترین معامله گر ارزهای دیجیتال (Binance)، حدود 10 میلیون دلار پول برای دستگیری هکرها کنار گذاشته است.

این استراتژی در پی تلاش ناموفق چند هکر در روز 7 مارس برای نفوذ به این کمپانی اتخاذ شده است. در جریان این اتفاق هکرها در یک حمله از نوع فیشینگ در مقیاس بزرگ اقدام به سرقت چندین میلیون دلار ارزهای دیجیتال کردند که ناموفق ماند. کمپانی Binance اعلام کرده است به اولین فردی که هرگونه اطلاعاتی در مورد افراد دخیل در این حمله ارائه دهد که منجربه دستگیری هریک از آنها شود، مبلغ 250000 دلار خواهد پرداخت. این شرکت همچنین اعلام کرده است که در این حمله هکری هیچ ارزی به سرقت نرفته است.شرکت Binance در روز یکشنبه در پستی اینترنتی نوشت: ما برای اینکه بتوانیم از جامعه رمزنگاری محافظت کنیم نمی توانیم فقط به دفاع کردن اکتفا کنیم. بلکه ما بایستی به صورت فعال به دنبال روش هایی برای جلوگیری از وقوع چنین حملاتی بوده و همواره به فکر پیشگیری باشیم.

به گزارش خبرگزاری Coincodex، این جایزه 250000 دلاری به صورت ارز دیجیتال Binance، که در حال حاضر هر واحد آن ارزشی بیش از 8 دلار دارد، پرداخت خواهد شد. همچین گفته شده است که افرادی که در مورد هکرها اطلاعاتی را بدهند می توانند در صورت موافقت مقامات محلی هویتشان را مخفی نگه دارند. همچنین اگر تعداد افرادی که این اطلاعات را در اختیار شرکت می گذارند بیش از یک نفر باشد مبلغ جایزه به تعداد آن افراد تقسیم خواهد شد.

افرادی که اطلاعاتی در این زمینه دارند می توانند با ایمیل bounty@binance.com تماس برقرار کنند.

شرکت Binance همچنین از سایر شرکت های فعال در زمینه ارزهای دیجیتال دعوت کرده است تا در مسیر مبارزه با هکرها به آن بپیوندند.


ارز مجازی

بیتکوین

هکر

جایزه