52 Views
2018 Mar 11NewsGaming
img

1. Alto's Adventure

با آلتو و چند کاراکتر دیگر در هدایت اسنوبرد هایشان همراه شوید و آنها را به سلامتی به پایین کوه هدایت کنید. این بازی با داشتن گرافیک زیبا ، گیم پلی جالب و داشتن آهنگ های متن جذاب ؛ باعث شده که سازنده ی این بازی از آن بعنوان یکی از بازی های زیبای خود یاد کند.


2. Space Marshals

این بازی که محصول Sci-Fi می باشد؛ یک بازی در سبک تیر اندازی است که با داشتن نمای دیدی از بالا، می توانید شخصیت بازی را در نابود کردن دشمنان؛ هدایت کنید.


3. Superbrothers: Sword and Sworcery

Superbrothers: Sword & Sworcery EP اولین بار در 24 مارس 2011 راه اندازی شد و امروز همچنان یکی از زیباترین بازی های تلفن همراه است. این یک بازی ماجراجوییِ عجیب و غریب و غم انگیز درباره ی یک جنگجو می باشد.

این بازی با گیم پلی زیبا، سبک هنری و گرافیک زیبا و جذاب خود طرفداران زیادی دارد.

4. Battleheart

یکی از زیباترین بازی های موجود در سبک کارتونی، Battleheart می باشد. با یک منو ساده و گیم پلی غیرپیچیده و در حین حال جذاب. موسیقی بی نظیر این بازی برای شما حتما به یاد ماندنی خواهد شد. Battleheart یک بازی با ارزش برای وقت گذاشتن روی آن است؛ مخصوصا الان که قیمت آن رایگان می باشد.


5. 80 Days

این بازی از روی داستان " دور دنیا در 80 روز " اثر ژول ورن ساخته شده و ترکیبی از داستان های زیبا و جذاب می باشد. شما از یک دروازه ای به نام Passepartout شروع به بازی خواهید کرد و باید مسیر را از شهر به شهر انتخاب کنید. 


6. Don't Starve

نباید کم بیاورید و بمیرید! در این بازی شما بایدبا تکیه بر عقل و منق خود دنبال راه هایی برای حل مشکلات و زنده ماندن باشید. همه چیز می تواند در این بازی برای شما مشکل باشد. گرسنگی و ترس می تواند شما را بکشد. تاریکی می تواند شما را بکشد! عنکبوت ها هم ممکن است شما را بکشند. برای زنده ماندن برای خود غذا جمع آوری کنید و برای گذران شبی سخت، خود را در روشنایی روز آماده کنید!


7. Rayman: Legends

اگر شما طرفدار بازی فوق العاده بازی Rayman Origins بوده اید، پس از این بازی حتما ؛ Rayman: Legends را نیز امتحان کنید. این بازی مخصوص بچه ها طراحی شده است ولی ممکن است بزرگسالان نیز از آن لذت ببرند.


8. Kingdom Rush Series

این بازی در سبک بازی های دفاعی ، یکی از بهترین آنها می باشد. این بازی رایگان است. در این بازی مثل تمام بازی های این سبک؛ شما باید با آماده شدن در مقابل حمله ی دشمنانتان مقاومت کرده و مراحل را پشت سر بگذارید. شاید خسته کننده بنظر برسد! اما این بازی با طراحی جالبش ممکن است برای شما نسبت به بقیه جذاب تر باشد.


9. Xenowerk

Xenowerk یک بازی در سبک تیراندازی با داشتن نمایی از بالا؛ می باشد. شما باید به جاهای مختلف یک ساختمان نفوذ کنید و تمام دشمنان را نابود کنید. با پیشروی بیشتر، سلاح های جدیدتر نیز دریافت می کنید.

موسیقی متن این بازی و نورپردازی آن بسیار مناسب برای بازی های ترسناک طراحی شده است.


10. Mini Metro

بازی های مدیریتی این سبک را قطعا دیده اید. در این بازی شما می توانید با عناصری که در دسترس دارید نقشه ی متروی مخصوص به خود را در شهر خود پیاده کنید. باید با در نظر گرفتن مقصد مسافران خطوط و ایستگاه هایی را تعریف کنید که هیچ کدام برخوردی نداشته باشند. این گونه بازی ها؛ روی قدرت تحلیل و تصمیم گیری شما اثر می گذارند.
Android

10 بازی برتر Android در سال 2018

بازی های برتر اندروید