121 Views
2018 May 26car
img

در یک مصاحبه اخیر، هارولد کریگر، مدیر عامل شرکت BMW، توسعه یک خودرو الکتریکی جدید BMW را تایید کرد. این مدل احتمالا به نام BMW i5 خواهد بود و فرض این است که یک سدان متقاطع با برخی عناصر طراحی از i3 و i5 خواهد بود. یک بسته باطری بزرگ در زیر کف تضمین می کند که BMW i5 تا حدودی بالاتر از i3 قرار می گیرد، اما نه در سطح SUV. Krueger گفت: "مدل جدید BMW من بزرگتر از BMW I3 خواهد بود، و همه چیز من در حال حاضر آن را می گویم." "ما می خواهیم به ارائه ی تحرک الکترونیکی ما برای تسریع انتقال به وسایل نقلیه الکتریکی گسترش دهیم. امروزه بسیاری از خریداران هنوز تصمیم به خرید یک ماشین الکتریکی ندارند. تقاضا هنوز کم است. "


با ابعاد افزایش یافته نیز یک نمایه جانبی جدید با طرح چهار درب و شکل هچک می آید. فیشیو جلوی بسیاری از نشانه ها از چراغ های جلو I8 - براق، بینی کوسه و پرده های بزرگ را می گیرد. گلخانه بزرگ نیز اجازه می دهد تا نور بیشتری در داخل خودرو و احتمالا تجربه رانندگی بهتر است.


BMW قصد دارد تا با افزایش بسته بندی باتری جدید، I3 را در سال 2016 افزایش دهد. به احتمال زیاد این میزان ممکن است بیش از 100 مایل بر روی برق باشد. بنابراین ما معتقدیم که i5 آینده می تواند در محدوده الکتریکی به حدود 200 مایل برسد.


BMW تحت فشار است زیرا رقبا خودروهای جدید را در تلاش برای ضرب و شتم خودروساز در فروش سالانه قرار می دهند. تسلا همچنین دو اتومبیل جدید هیجان انگیز را تولید می کند: یک SUV، مدل X، و یک رقیب 3 سری، مدل 3 .

bmw

benz

bmw i5