29 Views
2017 Dec 12technology
img

به گزارش کوین ایران به نقل از کوین دسک، یک سرمایه گذار سرشناس چینی بیتکوین Chandler Guo اعلام کرده که انشعاب سخت بیتکوین خود را با نام Bitcoin God منتشر خواهد کرد. Chandler Guo در توییتی که ظاهرا در آن انشعاب بیتکوین را موضوع مهمی قلمداد کرده گفت، بلاکچین او در 25 ماه دسامبر، Bitcoin God از بلاکچین اصلی بیتکوین جدا خواهد شد و استفاده از روز بیست و پنجم به عنوان تاریخ انتشار،  برای وی به عنوان نماد میزان پاداش شبکه بیتکوین به دارندگان، تلقی می شود.


هنگامی که از او در رابطه با شوخی بودن گفته اش پرسش شد، او تایید کرد که کاملا جدی صحبت کرده است.او اضافه کرده است که بدون هیچگونه استخراج اولیه و مجموع این میزان، 21 میلیون خواهد بود.


دسامبر 2017 ماه فورک ها (از جمله Bitcoin God)


ماه دسامبر با حداقل سه مرحله ثبت از تصویر لحظه ای شبکه به طور ناگهانی، تا پایان سال جاری به ماه انشعاب های بیتکوین تبدیل شده است. بیتکوین Diamond که هم اکنون در مرحله پیش از راه اندازی قرار دارد، ممکن است در زمان مشابه به اجرا درآید. ویژگی های این انشعاب در لیست Coinmarketcap قرار داده شده که در حدود 45 دلار معامله می شود.

جنبه کلیدی ورژن های جدید بیتکوین ایجاد جذابیت از طریق “کسب پول بی زحت” برای سرمایه گذاران است. این اتفاق در زمان بروز هر انشعاب و با ایجاد یک کپی از نسخه اصلی در موجودی حساب کاربران شکل می گیرد.

بدون تردید ذهنیت پشت طرح های Super Bitcoin ، Bitcoin Platinum و Bitcoin Cash Plus همین موضوع بوده که برای اولین بار تایید می کنند که این مبلغ به افرادی تعلق می گیرد که در زمان شروع انشعاب در حساب خود موجودی بیتکوین داشته باشند. در عین حال Guo در حال انتشار جزئیات بیشتری از Bitcoin God است که اخبار اولیه آن را از طریق WeChat به اطلاع کاربران می رساند.

هاردفورک

بیتکوین

بیت کوین

bitcoin

انشعاب بیت کوین

انشعاب سخت

قیمت بیتکوین