627 Views
2017 Dec 18technology
img

Elecjet AnyWatt چیست

شرکت اپل در سال 2015 سری جدید لپ تاپ های خود را تحت عنوان MacBook معرفی کرد این لپ تاپ دارای USB-C بود در ابتدا این USB کنجکاوی بسیاری از مردم را برانگیخت ولی اکنون بسیاری از لپ تاپ ها از USB-C استفاده می کنند.

توان انتقالی در USB-2 حدود500میلی آمپر یا 2.5 وات است.در USB-3 900میلی آمپر یا 4.5 وات است اما در USB Type-Cاین رقم 5000میلی امپریا 100وات است. ولتاژ خروجی در USB-c میتواند20 ولت باشد که برابر با 100 وات است.یک لپ تاپ در حالت نرمال 55 تا 70 وات برق مصرف می کندوبا استفاده از کابل USB-c می توانید لپ تاپ را شارژ کنید و دیگر نیاز به شارژر های سوزنی لپ تاپ نیست .

از USB Type-C خروجی‌های مختلفی جهت کاربردهای گوناگون نظیر اتصال موبایل به تلویزیون، لپ‌تاپ به ویدیو پروژکتور، دو موبایل به یکدیگر و ... قابل اتصال است.پورت USB Type-C که امروزه روی موبایل، تبلت و لپ‌تاپ‌های جدید اپل، ایسوس، لنوو و سایر شرکت‌های مطرح مورد استفاده قرار گرفته

فواید تکنولوژی USB Type-C

1)سرعت بیشتر انتقال فایل

2)سرعت بیشتر شارژ دستگاها

3)یکپارچه شدن طراحی دستگاه ها و وجود یک استاندارد شناخته شده

4)باریک و سبک تر شدن دستگاها

AnyWattیک USB هوشمند است و .سرعت بسیار بالایی دارد و در زمان بسیار کم لپ تاپ شما را شارژ می کند.Anywatt از آخرین پروتکل USB-PD پشتیبانی می کند.

طراحی منحصر به فرد AnyWatt باعث می شود که زندگی کمی ساده تر شود .بسیاری از افراد از AnyWatt برای رایانه های شخصی استفاده می کنند،و همچنین می توانید با استفاده از AnyWatt تلفن همراه خود را شارژ کنید

فواید USB Type-C

Elecjet AnyWatt چیست

usb-c