109 Views
2018 Mar 23technology
img

Fitbit  تاکنون ردیاب تناسب‌اندام برای بچه‌ها تولید نکرده است، اما اکنون  Fitbit Ace به‌ویژه برای بچه‌ها 8 ساله و بزرگ‌تر طراحی‌شده است، به گفته این شرکت: این وسیله طراحی‌شده است که به بچه‌ها انگیزه بدهد و همچنین وسیله‌ای است که خانواده‌ها می‌توانند از آن برای ورزش و فعالیت درکنارهم استفاده کنند. همچنین اعلام‌شده است در کنار Fitbit ساعت هوشمند ارزان‌قیمت و جدید Fitbit Versa نیز عرضه می‌شود .
من دوتا بچه دارم که بسیار پرجنب‌وجوش و جوش هستند . بااین‌حال بر اساس تحقیقات Fitbit بچه‌ها بعد از سن 8 سالگی بسیار آرام می‌شوند . Ace در درجه اول Fitbit Alta را ( یک ردیاب تناسب‌اندام عمومی که برای لاغری طراحی‌شده و در سال 2016 عرضه شد ) با یک نرم‌افزار و اهدافی بر اساس توصیه سازمان بهداشت جهانی و مرکز کنترل بیماری‌ها برای ورزش روزانه و خواب پیشنهاد می‌کند .
Fitbit Ace  قصد دارد بچه‌ها را به مدت 60 دقیقه در روز فعال نگه دارد و بر 9 تا 12 ساعت خواب در طول شبانه‌روز تمرکز دارد. این دو هدف بالاتر از توصیه‌های بزرگ‌سالان هستند .
Fitbit Ace  مانند Fitbit Alta قدیمی‌تر می‌تواند گام‌ها، خواب و ورزش عمومی شمارا پیگیری کند. این دستگاه یک صفحه‌نمایش بدون دکمه دارد که با ضربه انگشت کار می‌کند که به‌صورت ساعت است و تا 10 ساعت می‌تواند تمرینات شمارا پیگیری کند . اما توانایی پیگیری ضربان قلب را ندارند و نمی‌توانید موقع شنا آن را بپوشید زیرا فقط در مقابل عرق و دوش گرفتن مقاوم است .
حساب  کاربری جدید Fitbit Family به والدین اجازه می‌دهد تا از طریق تلفن خودشان کودکان را ردیابی کنند، Ace می‌تواند با تلفن بچه‌ها نیز هماهنگ شود. حالت‌های جدید شامل نشانه‌های خاص و یک حالت چالشی پنج‌روزه است که اجازه می‌دهد افراد خانواده  با یکدیگر رقابت کنند. والدین همچنین می‌توانند حریم خصوصی فرزندشان و ارتباط  او با سایر دوستان و گروه Fitbit را کنترل کنند.
اگر Ace به تلفن بچه متصل باشد، همچنین می‌تواند هشدارها برای تماس  و متون دریافتی را با صدا اعلام کند .
Fitbit Ace  پنج روز شارژ خودش را نگه می‌دارد و نوار آن به رنگ‌های آبی و بنفش موجود است . در مقابل Vivoactive Garmin  ردیاب تناسب‌اندام نوجوانان هیچ گزینه انتخاب رنگی ندارد . قیمت این وسیله در امریکا 99.95 دلار است و به‌صورت بین‌المللی نیز فروخته می‌شود مثلاً در انگلستان 79.99 پوند و قیمت آن در استرالیا 129.95 دلار است.


تناسب اندام

Fitbit Ace

Fitbit Alta