48 Views
2018 Mar 07News
img

گوگل رسما برنامه ی لنز خود را ( Google Lens ) به گوشی های اندروید که Google Photos در آنها نصب شده است، می فرستد. این به این معنی است که کاربران میتوانند از طریق این برنامه، با اسکن کردن تصاویر خود توسط دوربین گوشی، از ماهیت آنها ( یعنی اینکه آن تصویر چیست؛ یک شی است، لوگوی شرکت است یا یک حیوان خانگی است و یا... )   

بعضی گوشیها نیز قادر خواهند بود از طریق دستیار گوگل هم به لنز دسترسی داشته باشند؛ از جمله گلکسی های سامسونگ، هوآوی، الجی، موتورولا، سونی و HMD / نوکیا. گوگل می گوید لنز در دسته های مختلف عرضه می شود، بنابراین شما ممکن است این بروزرسانی را به موقع دریافت نکنید!   

امروزه کاربران اندرویدی می توانند گوگل لنز را امتحان کنند تا کارهایی مانند ایجاد یک تماس از طریق یک کارت بازرگانی انجام دهند یا اطلاعات بیشتری در مورد عکس خاصی پیدا کنند. برای شروع، مطمئن شوید که آخرین نسخه برنامه را روی گوشی خود نصب کرده اید.   


گوگل در بیانیه ی خود در توییتر گفت : " ما در مراسم MWC اعلام کردیم که گوگل لنز را به تمام گوشی های اندروید گسترش می دهیم، زودتر از زمان بندی موفق به این کار شدیم و در آینده نیز قصد داریم این برنامه را بر روی سیستم عامل iOS اجرا کنیم "    همچنین گوگل از پیشرفت گوگل لنز، از حالت کنونی و افزایش تصاویری که این برنامه می تواند اسکن کند نیز؛ خبر داد. 

Google

google lenz

گوگل لنز

گوگل