89 Views
2018 Jan 04technology
img

اچ تی سی در چندسال اخیر به یک رکود در فروش دچار شده اما این رکود مانع آن ها برای ارائه اسمارتفون های پرچمدار جدید نشده است. اطلاعات درز کرده جدید نشان می دهد که HTC U12 یک نمایشگر تمام صفحه جذاب دارد و همانند بقیه اسمارتفون های خود جک ۳.۵ میلیمتری در این پرچمدار قرار داده است.

طبق اطلاعاتی که توسط suggestphone مطرح شده، پرچمدار جدید HTC U12 برخوردار از یک نمایشگر تمام صفحه با نسبت تصویر 18:9 خواهد بود. همچنین در شایعات اخیر مطرح شده که این اسمارتفون از پردازنده Qualcomm Spandragon 845 که اخیرا عرضه شده و از یک نمایشگر 4K استفاده کرده‌ است. عکس های درز کرده نشان می دهد که تنها یک دوربین حسگر صورت در جلوی گوشی بکار رفته است. همچنین هیچ نشانی از  حسگر اثر انگشت در جلوی گوشی دیده نمی شود که احتمالا به این معناست که حسگر اثر انگشت در پشت پنل قرار دارد. به نقل از suggestphone اچ تی سی حسگر اثر انگشت را به فناوری حسگر چشم‌ و تشخیص چهره ترجیح داده است.

در اطلاعات درز کرده، دکمه های ولوم و قفل در قسمت چپ اسمارتفون قابل مشاهدست، درحالی که پورت شارژ در انتها قرار دارد ولی همانند دیگر گوشی های اچ تی سی خبری از جک ۳.۵ میلیمتری در انتهای اسمارتفون تیست.

دیگر شایعات اخیر مطرح شده که این اسمارتفون همانند دیگر پرچمداران بازار دارای دو دوربین در پشت خود است.

اچ تی سی اعلام کرده که در سال ۲۰۱۸ فقط تعدادی محدود از اسمارتفون های خود را عرضه خواهد کرد و تمرکز خود را بر روی تحقیق و توسعه و آنالیز بازار خواهد گذاشت تا بتواند وضعیت مالی فعلی شرکت را تغییر داده و بهتر کند. ورژن ارزان تر و کم امکانات تر ازU12 نیز یعنی +HTC U11 برای سال ۲۰۱۸ نیز به بازار خواهد آمد.

همچنین اسمارتفون HTC U11 life از ماه گذشته دریافت آپدیت Android 8.00 Oreo را شروع کرده است.هرچند که  آپدیت بیسیم (OTA)  این ورژن از اندروید دچار مشکل بوده است. اسمارتفون HTC U11 life در این ورژن آپدیت اندروید از ویژگی های همچون نمایش صفحه در صفحه (PIP)، انتخاب هوشمندانه متن، طراحی جدید تنظیمات و بوت سریعتر برخودار است.