79 Views
2018 Mar 26Newstechnology
img

کاربران پلتفرم Xbox One‌ مایکروسافت به زودی امکان خرید Hellblade به عنوان یکی از  بهترین بازی‌های ویدئویی عرضه شده به بازار در سال ۲۰۱۷ میلادی را خواهند داشت.


Ninja Theory اعلام کرده Hellblade: Senua's Sacrifice که در دسته عناوین اکشن، نگاهی جدید را به مشکلات ذهنی و روانی به همراه داشته در تاریخ ۱۱ آوریل ۲۰۱۸ میلادی برابر با ۲۲ فروردین‌ماه ۱۳۹۷ برای پلتفرم ایکس باکس وان عرضه خواهد شد. تا پیش از این، بازی یادشده تنها برای کنسول پلی استیشن ۴ سونی و البته پلتفرم کامپیوترهای شخصی عرضه شده بود.


نکته قابل توجه اینکه نسخه Hellblade توسعه یافته برای کنسول بازی مایکروسافت، از بهینه‌سازی‌ها و قابلیت‌هایی نظیر استفاده از استاندارد HDR برای نمایش بهتر محتویات  روی ایکس باکس وان ایکس هم بهره می‌برد. به این ترتیب، گیمر این امکان را خواهد داشت تا از سه مد ویژه بهینه‌سازی بازی بهره‌مند شود.


مد Enhanced Visuals همان‌طور که از  عنوان آن پیداست بهبود کیفیت بصری را به همراه خواهد داشت. مد High Framerateامکان اجرای بازی را با نرخ ۶۰۰ فریم بر ثانیه فراهم می‌کند. در نهایت امر، مد High Resolution هم امکان بهره‌مندی از رزولوشن پویا تا میزان 4K را میسر خواهد ساخت.


فرایند پیش‌فروش این بازی از امروز آغاز شده و کاربرانی که از این طرح استفاده کنند تا ۱۰ درصد تخفیف دریافت خواهند کرد.Hellblade: Senua's Sacrifice با قیمت ۲۹.۹۹ دلار برای کاربران ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.


Hellblade برای اولین بار در ماه آگوست ۲۰۱۷  میلادی پیش روی مشتاقان قرار گرفت. در این بازی، گیمر در نقش Senua به عنوان مبارزی  سلتیکی قرار می گیرد که قرار است ماجراهای متفاوتی را در پی مرگ خانواده خود پشت‌سر بگذارد. گیم‌اسپات با ارائه امتیاز ۸ از ۱۰، این عنوان را در ردیف بازی‌هایی قرار داده که نگاهی متفاوت به مسئله فقدان دوستان و آشنایان و بازیابی روحیه فرد پس از رویدادهای اینچنینی دارند.


این بازی از نگاه متخصصان وب‌سایت‌هایی نظیر گیم‌اسپات در میان ۱۰ بازی برتر عرضه شده به بازار در سال ۲۰۱۷ میلادی قرار گرفته است.

Hellblade

ایکس باکس