67 Views
2018 Apr 06Newstechnology
img

آنر دعوتنامه‌های مخصوص به برگزاری رویداد ۲۵ اردیبهشت خود را پیش روی اصحاب رسانه قرار داده است. رویدادی که گفته می‌شود محور اصلی آن، رونمایی از پرچمدار جدید این برند یعنی Honor 10 خواهد بود.


در چند سال اخیر، نسبت به آنچه پیش از این شاهد بودیم روند کار به صورتی بوده که تقریباً تمامی شرکت‌های فعال در حوزه تولید گوشی‌های هوشمند تصمیم گرفته‌اند پرچمدارهای خود را زودتر از زمان موعود رونمایی کنند. به عنوان نمونه، انتظار می‌رود گلکسی نوت ۹ چند هفته زودتر از زمان انتظار، رونمایی شود. البته در این بین شرکت‌هایی نظیر الجی و اچ‌تی‌سی از این قاعده مستثنی شده‌اند تا رونمایی‌های خود را با تاخیر انجام دهند.


در خصوص برند Honor انتظار می‌رفت  رونمایی از پرچمدار جدید این برند در سه ماهه دوم سال جاری میلادی انجام شود. برخلاف اینکه Honor 9 سال گذشته در اواسط ماه  ژوئن رونمایی شد اما حالا به نظر می‌رودHonor 10 حدود یک ماه زودتر پرده‌برداری  خواهد شد.


در این راستا، آنر دعوتنامه‌هایی را در خصوص رویداد رونمایی از محصول جدیدش در تاریخ ۱۵ ماه می برابر با ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ برای اصحاب رسانه ارسال کرده است. این رویداد در لندن برگزار خواهد شد و پیش‌بینی می‌شود شاهد تمرکز ویژه روی تک محصول این کنفرانس یعنی آنر ۱۰ باشیم. آن‌طور که از محتوای دعوتنامه آنر مشخص است شاهد استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی در پرچمدار جدید این برند خواهیم بود. تکنولوژی که پیش از این در گوشی‌های سری میت ۱۰ و البته P20 از برند برادر آنر یعنی هواوی نیز  استفاده شده است.


هنوز جزئیات رسمی بیشتری از طراحی Honor 10 و المان‌های سخت‌افزاری آن منتشر نشده  اما آن‌طور که از دعوتنامه ارسالی به اصحاب رسانه مشخص است به نظر نمی‌رسد این‌بار ناچی مشابه با آنچه در آیفون ۱۰ شاهد هستیم در این محصول استفاده شود. به تازگی اطلاعات غیررسمی در شبکه اجتماعی Weiboدر خصوص آنر ۱۰۰ منتشر شده که از بهره‌گیری این پرچمدار از صفحه‌نمایش ۵.۷ اینچی و پردازنده Kirin 970 حکایت دارد. در این مستندات، از گوشی دیگری به نام Honor 10 Lite هم صحبت شده است. محصولی که به  نظر نمی‌رسد تا پایان سال جاری میلادی شاهد رونمایی از آن باشیم.


تا پیش از این، Honor 9 به عنوان محصولی  که عملکرد سطح بالا را در مقابل هزینه کم برای کاربران به همراه داشت شناخته می‌شد. از همین رو باید منتظر ماند و دید Honor 10 چه  گزینه‌های جذابی را برای جلب توجه کاربران، پیش روی آن‌ها قرار خواهد داد.

هواوی

گجت

Honor 10