32 Views
2018 Jul 03News
img

مدرک ICDL چه مزیتی دارد ؟

قبل از اینکه به موضوع مدرک ICDL چه مزیتی دارد بپردازیم باید ببینیم مدرک ای سی دی ال چیست؟ مدرک ICDL یا International Computer Driving License یک مدرک بین‌المللی است. این مدرک توانایی افراد را در مهارت‌های هفت گانه کامپیوتری، تائید می‌کند.

مدرک ICDL ، یک مدرک بین المللی

درواقع مدرک ICDL به‌عنوان یک طرح آموزشی برای کمک به افراد در منزل و محل کار در نظر گرفته‌شده است. این مدرک به کارفرما نشان می‌دهد که فرد، دارای قابلیت‌های تائید شده و به‌روز می‌باشد. شرکت در دوره آموزش ICDL و اخذ مدرک و گواهینامه آن، به افراد بی‌تجربه درزمینهٔ کامپیوتر کمک می‌کند. آن‌ها مفاهیم اولیه مهارت‌های کامپیوتری را فرا گرفته و ماهرانه و با اعتمادبه‌نفس از رایانه استفاده خواهند نمود. همچنین در تقاضاهای شغلی خود رزومه‌ای بین‌المللی ارائه می‌دهند. ما برای گذراندن دوره آموزش ICDL بهترین آموزشگاه ICDL تهران را به شما معرفی می کنیم. مجتمع فنی آریا تهران.

در دنیای امروز اکثر شرکت‌ها به‌صورت تنگاتنگ در حال رقابت با یکدیگر هستند. بنابراین استخدام نیروهای متخصص برای اکثر کارفرمایان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به همین جهت، داشتن مدرک بین‌المللی ICDL به کارفرمایان این اطمینان را می‌دهد که اطلاعات و دانش دارندگان این مدرک در رشته کامپیوتر، کاملاً به‌روز است. و آن‌ها می‌توانند از دارندگان این گواهینامه استفاده لازم را ببرند.

مدرک ICDL نشانه کفایت در مهارت های کامپیوتری

با توجه به آنچه گفته شد، مدرک ICDL نشانه کفایت در مهارت‌های کامپیوتری است. بنابراین فردی که قصد دارد در سازمان‌های دولتی و خصوصی استخدام شود باید این اطمینان را حاصل کند که دوره آموزش مهارت های هفتگانه ICDL را به‌درستی گذرانده و مدرک خود را از مرکزی معتبر دریافت کرده باشد.این اطمینان باعث می‌شود تا هزینه و زمانی که فرد به این برنامه اختصاص داده‌ است هدر نرفته باشد و در ارائه رزومه خود به شرکت‌های دولتی و خصوصی رزومه‌ای قوی و بین‌المللی ارائه کند. ما برای اخد مدرک ای سی دی ال بهترین آموزشگاه کامپیوتر غرب تهران را معرفی می کنیم.

مدرک ICDL هم‌اکنون معتبرترین مدرک کامپیوتری در سطح جهان است. در ایران نیز مجتمع فنی آریا تهران به‌عنوان مرکز مجاز برگزاری دوره‌های آموزش مهارت هفتگانه ICDL، زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای کشور مشغول به فعالیت است. این آموزشگاه علاوه بر برگزاری دوره آموزشی، آمادگی و آزمون ICDL، با اعطای مدرک ICDL از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، تمام عزیزان داوطلب را در رسیدن به اهداف عالی آموزشی یاری می‌کند.

ICDL

مدرک ICDL

مهارت های هفتگانه کامپیوتری