83 Views
2018 Jan 12Newstechnology
img

ال جی ، یک رویکرد تازه در ارائه محصولات خود را ، در پیش خواهد گرفت. این شرکت کره ایِ تولید کننده لوازم الکترونیکی ، از استراتژی خود مبنی بر اینکه : " زمانی عرضه می کنیم که لازم باشد " خبر داد . بر اساس گزارشی از هارالد کرا ، معاون شرکت ال جی Sung-jin Cho گفته است : " تنها بخاطر اینکه رقبا در حال رونمایی گوشی های جدید هستند ، ما گوشی جدید عرضه نمی کنیم .

این استراتژی ، مخصوصا در سری های G و V و پرچم داران این گوشی ، نادیده گرفته شده که می توان گفت این امر ، به نفع شرکت هایی چون سامسونگ ، اپل و شیائومی می باشد . این نشان می دهد که LG ، رونمایی های سالانه را دیگر نمی پسندد ! چرا که بازار بسیاری از گوشی های پرچم دار LG را نادیده می گیرد .


بر اساس گزارش هارالد ، Cho استراتژی جدید این شرکت را " حفظ گوشی های قبل و عرضه ی گوشی های جدید با توجه به مناطق و مشتریان خاص " اعلام کرد . این یعنی اینکه ، ال جی رونمایی از گوشی های جدید خود را ممکن است عقب بیندازد . بطور مثال ، LG همه ساله در ماه فوریه و در مراسم MWC ، گوشی های سری G ( پرچم داران خود ) را عرضه می کرد ، این یعنی درست زمانی که Samsung نیز گوشی های Galaxy خود را معرفی می کند .

ممکن است ، یکی دیگر از تغییرات در استراتژی ها این شرکت ، تغییر در نام های تجاری گوشی ها باشد . Digital Daily، یک نشریه کره ای ، گفته که LG قصد دارد نام G را از سری گوشی های پرچم دار خود بردارد .


البته سخنگوی LG ، گفته که این حرف ؛ نمی تواند قطعیت داشته باشد و هیچ تصمیم خاصی مبنی بر تغییر گوشی های LG گرفته نشده است .


LG

ال جی

Strategy

استراتژی جدید ال جی