88 Views
2018 Jan 05Newstechnology
img

طبق گزارش CNET، یک شرکت هولدینگ چینی، که شمار زیادی از کارگران سابق کارخانه Mad Catz را به کار گرفته است، دارایی و نام تجاری Mad Catz را از مالکان قبلی خریداری کرده است و این شرکت سازنده لوازم جانبی را دوباره احیا کرده است. 

شرکت احیا شده Mad Catz به دنبال انتشار چندین محصول جدید در نمایشگاه CES سال جاری است. این شرکت در حال حاضر سه عدد از این محصولات را به نمایش گذاشته است: یک نسخه بی سیم جدید از موس محبوبش موسوم به RAT Air، صفحه کلید جدید Strike 4 و هدست بازی Freq 4.RAT Air جایگاه ویژه ای دارد. به نظر می رسد که این موس از نظر ویژگی های پیشرفته اش مشابه موس معروف و قدیمی این شرکت موسوم به RAT Pro X باشد. این موس نیز 10 دکمه قابل برنامه ریزی و 12000 سنسور نوری DPI و همچنین انواع مختلفی از گیره های قابل تنظیم را در خود دارد، اما به جای اتصال از طریق یک کابل USB، به پد موس متصل می شود (که البته شامل چراغهای LED قابل تنظیم نیز می باشد) که خودش به کامپیوتر متصل است. موس RAT Air با استفاده از تکنولوژی وای فای با کامپیوتر ارتباط برقرار می کند. این ایده در واقع موس پد بی سیم شرکت Logitech را در ذهن ما تداعی می کند که چند ماه پیش عرضه شد. کاربران همچنین قادر خواهند بود زمانی که از موس پد فاصله زیادی دارند موس را به طور مستقیم از طریق کابل به کامپیوتر متصل نمایند.


طبق گزارش CNET، شرکت احیا شده Mad Catz از همان ابزار و قطعات کارخانه قدیمی استفاده می کند. بنابراین امیدواریم کیفیت تحت مدیریت جدید بدون تغییر باقی بماند. CNET اشاره می کند که تیم طراحی دیجیتال Mad Catz در سال 2016 به Logitech فروخته شده است، بنابراین با وجود اینکه شرکت هنوز از همان ابزار و تکنولوژی سابق استفاده می کند اما این که آیا بتواند محصولاتی با همان کیفیت و پیشرفتگی تولید کند هنوز جای سوال دارد.


Mad Catz

RAT Air

موس

وایرلس

بی سیم