59 Views
2018 Jan 17Newstechnology
img

OnePlus به طور موقت پرداخت های کارت های اعتباری را در وب سایت خود متوقف می کند چرا که گزارش هایی که از سوی مشتریان منتشر شده نشان می دهد، جزئیات پرداخت مشتریان پس از خرید کالاها از طریق فروشگاه آنلاین ؛ به سرقت می رود. این شرکت می گوید که پرداخت های کارت اعتباری هم اکنون غیرفعال است.

البته "به عنوان یک اقدام پیشگیرانه" . اما همچنان خرید از طریق PayPal میسر است . OnePlus همچنین می گوید که به دنبال گزینه هایی امن ؛ برای جایگزینی راهکارهای پرداخت در وبسایت خود می باشد .

یک سری تحقیقات ؛ پس از نظرسنجی توسط کاربران در انجمن های OnePlus آغاز شده و نشان داده که درصد زیادی از مشتریان و استفاده کنندگان درگاه های One plus ، این مشکل را تجربه کردند . در این نظرسنجی، 174 نفر از پاسخ دهندگان گفتند که بعد از خرید OnePlus حس کردند که اطلاعات شخصی و پرداختی آنها ، لو رفته است . یکی از مشتریانی که OnePlus 5T را خریده بود ، نوشت که وی از سوی بانک هشداری دریافت کرده است . هشداری مبنی بر اینکه او در حال انجام یک تراکنش 790 دلاری غیرامن در Walmart است .

OnePlus در واکنش خود، پروتکل های مختلفی را که شرکت برای محافظت از اطلاعات پرداخت کاربران استفاده می کند ( مثلا ؛ به اشتراک گذاشتن داده ها بر روی داده های رمز گذاری شده) بررسی کرده است و با این حال، تجزیه و تحلیل پردازش پرداخت سایت توسط شرکت امنیتی Fidus نشان می دهد که یک pop-up وجود دارد که در آن کد های مخرب می تواند جزئیات کارت اعتباری را قبل از اینکه رمزگذاری شده باشد، استخراج کند .

OnePlus می گوید که این سایت در حال انجام یک ممیزی کامل برای جستجوی چنین اشکالات بالقوه است. این شرکت گفت: " امنیت اطلاعات یک موضوع بسیار جدی است و همیشه یکی از اولویت های ماست." این سازنده گوشی های هوشمند می گوید مشتریانی که تحت سو استفاده قرار می گیرند باید بلافاصله با بانک خود تماس بگیرند تا اقدامات لازم انجام گیرد "


وان پلاس

پی پال

paypal

Oneplus