40 Views
2018 Mar 27News
img

 OnePlus 5T در حال حاضر در بازارهای آمریکای شمالی (که شامل ایالات متحده و کانادا است) فروخته شده و این شرکت برای تولید بیشترِ این گوشی هیچ برنامه ای ندارد. Engadget اشاره کرد که موجودی انبار گوشی OnePlus 5T  به صفر رسیده است و OnePlus در پیامی به سایت CNET تایید کرده که هیچ برنامه ای برای بازتولید این گوشی موبایل در ایالات متحده ندارد.

وان پلاس می گوید: " OnePlus 5T بیش از انتظار ما در بازار آمریکای شمالی فروخت. کسانی که قصد خرید این گوشی را دارند باید منتظر بمانند و یا خود را برای خرید OnePlus 6 آمده کنند. 


اما چه خبر شده است؟ چرا تلفن های OnePlus مانند یک بلیط کمیاب هستند؟!

وان پلاس، یک برند، مختص گوشی هایی با عملکرد بالا و پیشرفته و البته قیمت بالا است که فروش خود را از طریق  کمپین های اجتماعی و تبلیغات دهان به دهان افزایش می دهد. بر خلاف مارک های بسیار بزرگ مانند اپل، سامسونگ و هوآوی، OnePlus گوشی های کمتری را تولید می کند که ترجیح می دهند تقاضا را با محدود کردن عرضه افزایش دهد. با این تکنیک، وان پلاس فروش گوشی های خود را در بازار هایی غیر از آسیا، افزایش داده است. این شرکت چینی نیز به شدت کنترل توزیع خود را دارد و این شرکت تنها گوشی هایش را از طریق پیش فروش و از طریق سایت خود میفروشد. اگر می خواهید یک تلفن OnePlus را در ایالات متحده خریداری کنید، باید منتظر بمانید تا گوشی بعدی، احتمالا OnePlus 6، تولید شده و بیرون بیاید (و یا شانس خود را از طریق eBay یا Craigslist امتحان کنید ) 

OnePlus 5T

Oneplus

ebay